MUDr. Petr Jirák

MUDr. Petr Jirák

(47 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Petr Jirák
MUDr. Petr Jirák
(47 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Petr Jirák vystudoval Univerzitu Karlovu, studium úspěšně ukončil již v roce 1999. Již v roce 2003 získal atestaci I. stupně v oboru ORL, v roce 2007 mu pak byla uznána specializovaná způsobilost v tomto oboru.

Působil například v zařízení Medical Healthcom s.r.o. či v Nemocnici Na homolce. Od roku 2014 je také primářem Oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku Nemocnice Na Homolce. V současnosti působí také v na Klinice estetické medicíny Esthé.

Tento lékař se ve svém oboru pravidelně vzdělává, není tedy divu, že již od roku 2007 vlastní Diplom celoživotního vzdělávání lékařů.

Zároveň musíme také zmínit, že má MUDr. Petr Jirák zkušenost i s pedagogickou činností.

V rámci oboru ORL se tento lékař specializuje na diagnostiku a léčbu chrápání a SAS, dále také na problematiku čelistního kloubu, endoskopické operace FESS a diagnostiku a terapii onemocnění slinných žláz. V rámci působení v zařízení Esthé se však tento lékař zaměřuje především na laserové zákroky, aplikaci výplní či mesoterapii, a na diagnostiku a léčbu chrápání a SAS.

Klinika estetické medicíny Esthé je zdravotnickým zařízením, které má poměrně bohatou historii – funguje již více než 20 let. Specializací tohoto zařízení je laserová a estetická dermatologie.

Zařízení využívá moderní technologické vybavení – jako příklad můžeme uvést například certifikované a velmi výkonné lasery. V souvislosti s tím je třeba zmínit, že je Klinika estetické medicíny Esthé akreditovaným školicím pracovištěm pro oblast laserové medicíny.

V centru působí tým zkušených lékařů, kteří se ve svém oboru neustále vzdělávají.

Nabídka služeb je zde velmi široká. Mezi zákroky, které klinika poskytuje, patří například aplikace botulotoxinu, plazmaterapie, modelace rtů, léčba akné či laserová epilace.

Zmínit můžeme také moderní systém eTwo/ eMatrix, který efektivně omlazuje pokožku, napomáhá k dlouhodobému vyhlazení vrásek, používá se však i pro odstranění jizviček po akné či ke zlepšení vzhledu pooperačních jizev. Výrazný pozitivní vliv má i na světlé strie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (47)

5.0
47 Recenzí · 100 % doporučuje

Zákrok proběhl v pořádku. Pan doktor vše vysvětlil a je výborný. Zákrok je trochu nepříjemný ale výsledek stojí za to. Doporučuji!

Odstranění znamének

Odstranili mi mateřské znaménko, které mě dlouho trápilo. Neublížilo to vůbec a rychle! A lékař podrobně vysvětlil, jak se po zákroku starat o ránu. Nyní je vše v pořádku, moc děkuji!

Pan doktor byl skvělý, ošetření po všech stránkách naplnilo moje očekávání.

Čekám na výsledek ošetření laserem

Kompletní příběh (Antiaging):

Zatim ještě nemůžu hodnotit

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (7)

Moje první zkušenost s mezoterapií

Včera jsem poprvé v životě absolvovala mezoterapii na klinice Esthe. Zákrok prováděl pan doktor Jirák. Velice jsem ocenila profesionální a milý přístup personálu. Před výkonem jsem si vzala uklidňující tabletku. Poprosila jsem o delší čas na...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.