Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Liposukce zevních stehen

Pacient: Anonymní

Praha

AN

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymní. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

29. 12. 2012 · Aktualizováno: 11. 9. 2023

Na klinice pana doktora Foldyny mi byla provedena liposukce zevní strany stehen. S výsledkem jsem naprosto spokojena, přístup jak sestřičky tak i pana doktora byl ukázkový a díky nim jsem se tak nebála, jak by tomu asi bylo v opačném případě. Opravdu mohu tuto kliniku doporučit a moc jim děkuji...

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

20 let - Labioplastika

Je to necelý rok, kdy jsem podstoupila labioplastiku u pana doktora Remeše. Musím říct, že to bylo jedno z velkých životních rozhodnutí, které bylo plné obav a strachu z výsledku. Nakonec jsem do toho šla po hlavě a musím říct, že to bylo nejlepší...

Číst dál
Podstoupila jsem abdominoplastiku s liposukcí
Podstoupila jsem abdominoplastiku s liposukcí. Výsledek i když po několika měsících je dobrý a jsem ráda, že jsem se břicha zbavila ještě před létem. Byla to dobrá volba. Chválím pána doktora a taky personál kliniky. 

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína