Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Modelace genitálií u Svatopluka Svobody

Jsem po zákroku Stojí to za to
majklis1111
Zlín · Vytvořeno: 2. 9. 2021 · Aktualizováno: 13. 9. 2021
Příběh

Můj příběh byl velice smutný ale s tím nejlepším koncem😍 Chtěla by jsem z celého srdce poděkovat a na 100000% doporučit Kolínské Sanatorium v čele s Panem Doktorem Svatoplukem Svobodou. Podstoupila jsem dvě opravdu pokažene labioplastiky, na velice vyhlášené klinice v Praze, kde mi místo dodání sebevědomí, tu psychiku zničili, protože co mi vytvořily ,,tam dole " to se nedá ani slovy popsat ! 😢 Rok jsem zde hledala někoho, kdo se specializuje ne , jen na labio, ale kdo mi to ,,tam" dá celé dokupy 😀 Díky bohu, že jsem dojela 350 Km na konzultaci , díky bohu, že mě neodradila vyšší cena, díky bohu že jsem do toho šla! Za mě nejlepší rozhodnutí v životě! Přístup celé kliniky, sestřiček, doktora, se nedá ani slovy popsat , jsem vděčná každý den za to, ze jsem se rozhodla do třetice udělat krok , který mi změnil život a pohled na sebe do zrcadla už není tabu. Kdokoliv, kdo váha, přemýšlí, kam na tenhle zákrok zajít - DOPORUČUJI ❤❤ Děkuji za vše !

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

majklis1111

· Zlín

· 13. 9. 2021

Ahojky. Rozhodně se není čeho bát. U mě je výsledek v rámci možností, protože jsem to měla 2x hodně zpackaný, takže to nikdy nebudu mít tak , jak bych doslova chtěla.
Pokud o tom uvažuješ, určitě bez do Kolína, neuděláš chybu , kdybych byla ja ta chytrá a nedala na marketing a známost, nemusela jsem takhle dopadnout.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.