Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 7. 2022 · Aktualizováno: 26. 9. 2023

Bezbolestné odstranění varixů žilním lepidlem - Iscare Praha, MUDr. Rokošný, MUDr. Baláž

Stojí to za to
Průměrná cena: 29.900 Kč

Hodnocení od Nella75:

Výborný přístup kliniky i velká chvála na MUDr. Rokošného a MUDr. Baláže, byla jsem opravdu v dobrých rukách. Varixy jsou pryč a já si užívám léto v šortkách a krátkých sukních. Žilní lepidlo je prostě malý zázrak.

Ve svých 46ti letech jsem podstoupila odstranění varixů na pravé noze, bezbolestnou metodou žilním lepidlem VenaSeal. Jsem velmi spokojené, po zákroku, který byl prováděn v plném vědomí, jsem odcházela hned po svých a bez nutnosti nošení kompresivních punčoch a bez jakéhokoliv dalšího omezení. Před několika lety jsem byla na odstranění metodou CHIVA, což se nadá vůbec srovnat, bylo to prováděno v narkóze, měla jsem dlouho velké podlitiny a musela jsem samozřejmě nosit punčochy. Varixy se mi po nějaké době vrátily. Proto jsem se rozhodla pro tuto sice dražší, ale skvělou metodu, kdy se odstraní - zalepí hlavní nefunkční žíla, která je původcem okolních varixů. Tým obou doktorů v Praze byl skvělý, na sále panovala uvolněná atmosféra a moc jsme se nasmáli :-). Ještě jednou moc děkuji a všem, kteří mají problémy s varixy, vřele doporučuji,

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Miniflebectomie recenze

Jsem velmi spokojená. Před "operací" jsem byla se vším seznámena. Velmi příjemný a trpělivý personál. Jak při vstupních kontrolách, tak při zákroku i kontrolách po zákroku. Vždy mi byly mi zodpovězeny všechny dotazy. Vše probíhalo perfektně.

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.