30. 8. 2018 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Zkušenost s odstraněním metličkových žilek

Nestojí to za to

Asi před deseti lety jsem jezdila na kliniku s metličkovými žilami k MUDr. P.M. , velmi vstřícný. Měla jsem z metličkových žilek jeden "modrý flek" nad kolenní jamkou.. Byla jsem tam celkem 7x. Vpichování roztoku do žilek bylo poměrně bolestivé, dva týdny jsem poté chodila s ofačovanou nohou a výsledek žel byl ten, že místo jednoho fleku se mi pod kolenní jamkou udělaly fleky tři! Letos jsem se rozhodla pro kliniku YES VISAGE v Brně. Sklerotizaci jsem podstoupila jednou, předpisově si koupila a nosila elastickou punčochu, výsledek je zatím ale jen nepatrně zlepšen, neboť jsme se domluvily na dalším zákroku na podzim. MUDr. Silvia Adámková je velmi milá, mohu jen doporučit, o konečném výsledku budu informovat po skončené sklerotizaci.

Operace křečové žíly na noze

Pan MUDr.Pirkl je neskutečně vynikající odborník, úžasný člověk a jsem nesmírně ráda, že jsem se svěřila do rukou právě jemu. Po konzultaci mi doporučil klasickou operaci křečové žíly a jsem ráda, že jsem se na to dala i když jsem původně chtěla...