Augmentace prsou + asymetrie 320ml/335 ml

Petra2807

28.5.2020 jsem podstoupila zvětšení prsou na Premier clinic a zde jsem si zvolila velice uznávanou lékařku Lucii Zárubovou a udělala jsem dobře.
Konzultace proběhla začátkem února, takže mezi konzultací a augmentací uběhly dlouhé 4 měsíce :) Zákroku jsem se neobávala, neskutečně jsem celému týmu natolik důvěřovala, že jsem se ani bát nestačila. Den operace, jsem nastoupila brzy ráno a samotný zákrok se konal po 13. hod, hned ráno do mne sestřičky "šouply" uklidňovák (prášek) :) a díky němu a narkóze, si toho moc nepamatuji :). Narkóza proběhla na 1***. Po probuzení jsem neměla téměř bolesti - paní doktorka vše dělá bez drenů, takže toto se mi také vyhnulo. Sestřičky se divily, jak jsem čiloučká :))). Vlastně ihned bych si bývala i otevírala dveře, což vím z diskuzí, že to pro většinu děvčat je problém. Občas jsem se musela ujistit, že nová prsa opravdu mám, jak mi bylo dobře :)))). Druhý den, jsem byla propuštěna se dvěma druhy léků + ATB, antibiotika jsem poctivě jedla celých 6 dní, ostatní prášky jsem použila přesně 3, ale jen ty nejslabší a to né kvůli bolestem po operaci, ale mírné bolesti hlavy po narkóze :)))). Včera to byly přesně 3 týdny od OP a prsa jsou den, co den krásnější .... nestačím se divit, jak jsou krásná v podprsence i bez ní, což ocení hlavně má polovička :)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Motiva implantáty

Skvělý výsledek. :)

Zobrazit odpověď
Petra2807

Ano, hlavně super výběr skvělé lékařky s nejlepší značkou implantátů 😘... kdybych měla vybírat znova, volba by byla opět jasná 👏

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti