Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 6. 2018 · Aktualizováno: 6. 10. 2023

Labioplastika a clitoral unhooding

Stojí to za to
Průměrná cena: 26.000 Kč

O lékaři

AESTHEVITA Premium
Praha
Hodnocení:
Labioplastika a clitoral unhooding
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Původně jsem měla podstoupit labioplastiku v lokální anestezii, ale poté co mě pan doktor Pilka prohlédl, jsme se domluvili na celkové. Kromě samotné labioplastiky mi provedl i clitoral unhooding. Bylo pro mě bylo podstatné, aby se operace uskutečnila co nejdříve a vyšli mi s termínem maximálně vstříc! V den operace se ke mě chovali všichni skvěle - od setřiček, přes pana anesteziologa, po úžasnou provozní ředitelku Aesthevity. Po operaci jsem byla po několika hodinách propuštěna domů. Nenastali u mě během rekonvalescence žádné komplikace, kromě neočekávané MS. První dny bylo místo velmi oteklé a to asi další 2 týdny. Dnes jsem měsíc po operaci a funguji už ve všech ohledech normálně. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Ráda bych vypíchla skvělou péči provozní ředitelky, paní Koutníkové, která mi byla mnohdy po telefonu nápomocna. Pan doktor Pilka toho moc nenamluví, ale je to vážně profík. Odvedl užasnou práci. Prostředí je krasné, i slečna na recepci moc milá. Ve všech ohledech je Aesthevita profesionální. Nemohla jsem si vybrat lépe. A pokud budu v budoucnu uvažovat i o jiném vylepšení, moje volba je jasná.

3

Komentáře (3)

dobrý den, prosím co přesně znamená ten clitoral unhooding?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Je to redukce kůže kolem klitorisu. V případě, že je jí více, nemusí docházet k takovému vzrušení při sexu nebo je potřeba ji redukovat pro doladění co nejlepšího estetického výsledku. Aspoň tak jsem to našla na zahraničních webech.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
juu a pomohlo to? :-)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Labioplastika v Brně u MUDr. Kobzíka
Profesionální , citlivý přístup p.dr. Kobzíka, o všem podrobně informoval, byl velmi pečlivý, milý, vše proběhlo bez komplikací. Příjemné prostředí Perfect Clinic v Brně, ochotný personál,všem doporučuji!!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.