6. 9. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Recenze zmenšení nosu

Recenze zmenšení nosu

Mám skvělou zkušenost. Nechávala jsem si na klinice zmenšovat nos. Pan doktor odvedl skvělou práci. Do operace jsem se přemlouvala cca 5 let a ted jsem velice ráda, že jsem do toho šla. Každý má jiný průběh operace i následného hojení a já jsem opravdu necítila žádnou bolest a i teď v rekonvalescenci nemám žádné podlitiny a bolesti. Za sebe mohu doporučit a říct jen ať se toho lidi nebojí.

Komentář (1)

Ahoj Pollly, jsi spokojená i teď, když se nos úplně zahojil? Operovaný nos se formuje do svého stabilního tvaru dosahuje až po roce od operace. Dej prosím vědět, hledám v Praze kliniku a zajímají mě zkušenosti. Moc děkuju

Narovnané sebevědomí

Chtěla bych tímto poděkovat panu docentovi za velmi nádherný nos, který mi operoval na klinice Esthe. Před 12 lety jsem již podstoupila první kompletní rhinoplastiku, na jiné klinice, ale výsledek byl otřesný – vykřivená osa a mohutnost. Celých...