Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 9. 2015 · Aktualizováno: 28. 7. 2016

Palec nahoru

Stojí to za to
Průměrná cena: 7.000 Kč

O lékaři

Arte Clinic
Brno
Hodnocení:
Palec nahoru
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Na klinice ARTE jsem podstoupila lifting obočí.Zákrok trval asi dvacet minut a vzhledem k dostatečnému znecitlivění jsem ani necítila žádnou bolest.Ihned po zákroku je vidět efekt zvednutí obočí a zároven i oka.Ted je otevřenější a vypadám odpočatě a mladší.Otoky a mírné modřinky trvaly asi šest dní,bolest asi tři dny.Vše se dalo vydržet a stálo to za to.Můžu všem doporučit,jak ženám,tak i mužům.A také těm,co se bojí operace očních víček....je to náhradní řešení.Za mě plný počet bodů a palec nahoru.

4

Komentáře (4)

Princess, moc díky za hodnocení - zní to jako fajn aleternativa, pro ty, kteří nechtějí operaci víček. Mohla jste se líčit hned na druhý den a chodit do práce? <br />
<br />
Moc díky, Michaela.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Phibrows Microblading - úprava obočí

Podstoupila Phibrows Microblading (úpravu obočí) v estetické ambulanci u perioperační sestřičky Mgr. Anety Rusinové. Jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem a konečným výsledkem její provedené práce. Mnohokrát děkuji za krásné obočí....

Číst dál
Zvednutí obočí
Skvělý lékař, úžasný lidský přístup, výborná péče celého personálu kliniky.
Profesionální přístup, doporučuji!
Naprosto profesionální přístup, ochota a velmi milé chování. Pan doktor me vyslechnul a i přes nestandardní operaci (zvednutí obočí ve 20ti) mi poradil a našli jsme skvělé řešení. Pokud se rozhodnu pro další zákrok, určitě zvolim opět jeho.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.