Informace o ceně operace obočí (brow lift)

19 977 Kč
průměr
53
odborníků
Operace obočí (Brow lift) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 15 000 Kč 21 600 Kč 27 000 Kč
Cena v Karlovy Vary 14 999 Kč 20 999 Kč 27 000 Kč
Cena v Brno 14 000 Kč 20 478 Kč 30 500 Kč
Cena v Hradec Králové 29 000 Kč 32 000 Kč 35 000 Kč
Cena v Olomouc 13 500 Kč 15 875 Kč 20 000 Kč
Cena v Ústí nad Labem 12 000 Kč 12 000 Kč 12 000 Kč
Cena v Plzeň 17 000 Kč 20 000 Kč 23 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 12000 - 14 981 Kč
7 Zkušenosti
Průměrná cena 14 982 Kč - 24 971 Kč
+10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 24 972 Kč - 35 000 Kč
3 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, jsou má víčka vhodná pro operaci, nebo pro brow lift? Moc nerozumím rozdílu mezi těmito zákroky, fotografie před a po mi připadají podobné. Dále bych se chtěla zeptat, zda pokud jde člověk na operaci víček již ve 20 letech, není potom problém že zákrok absolvuje např. ještě dvakrát, třikrát za život? Děkuji.

Dobrý den, operace očních víček ve Vašem případě opravdu není potřeba. S pozdravem Prim. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA www.yesvisage.cz

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, velmi mě trápí poklesle obočí a stále unavený a zamračený výraz. Vybírám ze všech možných metod,ale nějak se v tom ztrácím,zda je lepší brow lift nebo pozvednuti nitemi. Zkoušela jsem i botox,ale bohužel bez výsledku,obočí zůstalo na svém místě. Navíc mám jedno obočí níž než druhé. Před půl rokem jsem navíc podstoupila operaci horních víček a zda se mi,že to na pokles obočí ještě více upozornilo. Na jedné fotce je obočí jaké mám a na druhé když ho zvednu a stav jak jsem ho před pár lety měla. Je mi 35 let. Poradil by mi prosím někdo? Děkuji.

Pokud však bude situace zaviněná vlivem nervů inervujících čelní sval, pak je chirurgické řešení zbytečné.Tedy situace se především musí vidět osobně. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, je možné si nechat zvednout obočí současně s přerušením nervových spojení u svalů na čele ? Momentálně tento problém řeším botoxem a vyplnění ,ale botox mi způsobuje pokles víček . Ráda bych nějaké trvalé řešení svého problému ,už jsem totiž nešťastná ? V příloze fotka před botoxem a po něm . Je mi 29 a jak přestane účinkovat botox ,vypadám jak stařena s kráterem na čele . Preferovala bych lékaře z Brna . Díky za přečtení

ve vašem konkrétjním případě je samozřejmě možné chirurgicky situaci vyřešit, nicméně nikoliv standardním přístupem ale z okraje kštice, aby se odebral jen neovlasený pruh kůže.. máte totiž již sama o sobě čelo vysoké a jeho běžný lifting by vaše čelo ještě zvýšil a pravděpodobně by to působilo nehezky, přeji příjemný večer prof dušková pc já však ... číst dál

1 odpověď číst dál

Nabídky týkající se Operace obočí (Brow lift)

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace obočí (Brow lift). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace obočí (Brow lift). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Na klinice ARTE jsem podstoupila lifting obočí.Zákrok trval asi dvacet minut a vzhledem k dostatečnému znecitlivění jsem ani necítila žádnou bolest.Ihned po zákroku je vidět efekt zvednutí obočí a zároven i oka.Ted je otevřenější a vypadám odpočatě a mladší.Otoky a mírné modřinky trvaly asi šest dní,bolest asi tři dny.Vše se dalo vydržet a stálo to za to.Můžu všem doporučit,jak ženám,tak i mužům.A také těm,co se bojí operace očních víček....je to náhradní řešení.Za mě plný počet bodů a palec nahoru.

Cena 17 000 Kč

Skvělý lékař, úžasný lidský přístup, výborná péče celého personálu kliniky.

Cena 36 000 Kč