Informace o ceně: Brow lift

19.524 Kč
průměr
53
odborníků

Brow lift dokáže s tváří zázraky. Všichni bychom si chtěli udržet hladký a mladě vypadající vzhled co nejdéle, ale protože nemůžeme uniknout procesu stárnutí, musíme najít způsoby, jak ho oddálit. Už nechcete mít neustále unavený a zamračený obličej? S postupy plastické chirurgie proti stárnutí, jako je zvednutí obočí, můžete efektivně a rychle obnovit svou mladistvost. Pokud ochablé obočí mění výraz Vašeho obličeje, brow lift Vám vrátí Vaši tvář. Tisíce lidí každý rok podstoupí úspěšnou operaci obočí a s výsledky jsou spokojeni.

Brow lift Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 12.500 Kč 21.191 Kč 27.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 29.000 Kč 32.000 Kč 35.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 14.999 Kč 20.999 Kč 27.000 Kč
Ceny ve městě Brno 14.000 Kč 20.478 Kč 30.500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 13.500 Kč 14.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 12.000 Kč 12.000 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 14.000 Kč 18.000 Kč 22.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 11500 - 14.642 Kč
9 Příběhů
Průměrná cena 14.643 Kč - 24.405 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 24.406 Kč - 35.000 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Operace obočí (Brow lift) cena

Ke zvednutí obočí se v současné době užívá celá škála operačních výkonů, které se mohou významně lišit i cenou, proto je nutná konzultace, při které je nutno pečlivě zvážit, jaký typ operačního výkonu je pro řešení Vaší situace ideální. Celková cena zákroku je dána součtem ceny za vlastní výkon, ceny za celkovou anestezii a ceny za hospitalizaci dle její délky. Průměrná cena zákroku tohoto typu se v České republice pohybuje okolo 20 000 Kč. V ceně zákroku je většinou započítaná konzultace. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Před zákrokem je nutné provést předoperační vyšetření a zvážit, jaká metoda úpravy obočí je pro Vás nejvhodnější. Cena vstupního vyšetření se pohybuje v rozmezí 500 – 1 500 Kč. Zákrok bude prováděn buď v lokální anestezii, nebo v celkové anestesii. Konečná cena zákroku se proto může lišit. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou zpravidla 5 000 – 10 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 – 5 000 Kč a v případě celkové anestezie je nutná hospitalizace, která vychází na 1 500 – 3 500 Kč. Po zákroku je nutná návštěva kliniky, která bývá zahrnuta v konečné ceně. Hojivý krém, masti a medikamenty se pak pohybují řádově kolem 200 – 600 Kč.

Co je zahrnuto v ceně operace obočí (Brow lift)?

Cena zákroku většinou zahrnuje lokální či celkovou anestezii, předoperační vyšetření, výkon lékaře a jeho týmu a pooperační vyšetření. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, léky a hojivé masti. Pro kalkulaci zákroku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu operace obočí (Brow lift)?

Poplatek chirurga za operaci obočí se bude odvíjet od jeho zkušeností, typu použitého postupu a geografického umístění ordinace. Konzultace s chirurgem je nezbytná. Podle charakteru a rozsahu daného zákroku se provádí operace obočí buď v místním znecitlivění, analgosedaci nebo celkové anestézii. Jedná-li se o složitější zákrok, cena se může zvýšit. Cena zákroku stoupá, pokud je nutné operaci provést v kombinaci s jinými zákroky pro dokonalý efekt. Pokud se pro brow lift rozhodnete, osobní konzultace s chirurgem je nutností pro stanovení metody a konečné ceny zákroku.

Ceny operace obočí (Brow lift) v ČR

Metod pro úpravu obočí existuje mnoho. V první řadě by Vám měl lékař na konzultaci doporučit metodu úpravy obočí. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku, ceny se proto mohou lišit. Pro kalkulaci ceny brow liftu je nevyhnutelná osobní konzultace. Ceny se však pohybují v rozmezí 14 000 – 35 000 Kč zá zákrok.

Je operace obočí (Brow lift) hrazena pojišťovnou?

Operace obočí není hrazena ze zdravotního pojištění, jelikož se jedná o kosmetický zákrok. Prostředky veřejného zdravotního pojištění kosmetické zákroky nehradí. Přes to, že zdravotní pojištění operaci nepokrývá, mnoho plastických chirurgů nabízí splátkové plány financování zákroku.

Je možná operace obočí (Brow lift) na splátky?

Operace obočí (Brow lift) lze na mnoha klinikách provést na splátky. Většina klinik v České republice svým klientům platbu na splátky umožňuje. Výše splátek záleží na konkrétní nabídce splátkového kalendáře vybrané kliniky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
kiki859719
Browlift - mám reálné požadavky? Kiki859719 · 12. 7. 2021

Dobrý den, Od přírody mám takový pokleslý tvar očních víček, viz horní fotka. Takový “blbečkovský”, unavený výraz. S léty se to jen horší. Obočí mám vlastně nonstop přizvedlé jako na spodní fotce, krom líbivějšího vzhledu se mi rozšíří zorné pole, odpadne nepříjemný pocit tíhy na víčkách, zkrátka lépe vidím a lépe se dokážu soustředit třeba na práci. Dokáže browlift takto zvednout obočí a s ním i horní víčka? Vím, že nejlepší je konzultace, ale než na ni půjdu, ráda bych věděla zda to má vůbec smysl, bojím se že mě lékař pošle domů s tím ze jsem moc mladá (25) a mám přijít za deset let na víčka... Děkuji :)

Dobrý den, abychom mohli posoudit, je vždy nutná osobní konzultace u lékaře a provedené vyšetření. Na základě toho doporučíme pro Vás vhodné řešení. S pozdravem MUDr. Andrea Musilová Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
Browlift či jiný zákrok TerezaaH · 19. 2. 2021

Dobry den, Chtěla jsem se zeptat, jestli by byl pro mě vhodný browlift. Od mala mam vnější koutky oci směrem dolu a trápí mě to už velmi dlouho, proto jsem se rozhodla s tím něco udelat, proto jsem se chtěla obrátit na vás s dotazem, co by pro mě bylo nejlepsi, popřípadě zda by byla možná konzultace, dekuji za odpoved.

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď

Dobrý den, Každé foto zkresluje, a ani zde nelze jednoznačně říci, zda-li jste skutečně vhodnou kandidátkou. Nicméně z fotografie je trochu patrný mírný pokles obočí, který způsobuje relativní nadbytek kůže ve víčku. Přikláněl bych se k nějaké formě méně invazivního browliftu, který na naší klinice také nabízíme. V rámci bezplatné a nezávazné kon ... číst dál

3 odpovědi číst dál
lca
Browlift a zmenšení čela lca · 11. 12. 2020

Dobrý den, chtěla bych pomoci svému unavenému vzhledu očí a zeptat se, jestli spolu nějak může souviset browlift a zmenšení čela (dá se udělat najednou). Každopádně bych chtěla pozměnit tvar oka a okolí takto, i ze strany změnit kanthální naklonění oka i zeshora zvýšit prostor mezi obočím a okem, jako na přiložené fotce. Ráda bych slyšela, co si o tom myslíte, plánuji podstoupit botox, browlift a vyplnění kruhů pod očima, ale to nejsou trvalé záležitosti schopné takového výsledku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pro Vás nejvhodnější metodu zákroku jsme schopni doporučit na základě vyšetření a osobní konzultace s lékařem, která je u nás na Klinice YES VISAGE nezávazná. S pozdravem MUDr. Zuzana Macková Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Brow lift. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Na klinice ARTE jsem podstoupila lifting obočí.Zákrok trval asi dvacet minut a vzhledem k dostatečnému znecitlivění jsem ani necítila žádnou bolest.Ihned po zákroku je vidět efekt zvednutí obočí a zároven i oka.Ted je otevřenější a vypadám odpočatě a mladší.Otoky a mírné modřinky trvaly asi šest dní,bolest asi tři dny.Vše se dalo vydržet a stálo to za to.Můžu všem doporučit,jak ženám,tak i mužům.A také těm,co se bojí operace očních víček....je to náhradní řešení.Za mě plný počet bodů a palec nahoru.

Cena 7.000 Kč

Skvělý lékař, úžasný lidský přístup, výborná péče celého personálu kliniky.

Cena 3.600 Kč

Před 10 lety jsem absolvovala plastiku horních víček. Během dalších let mi víčka znovu klesla a přibylo vrásek u očí směrem ke spánku. Vyjednala jsem si konzultaci u pana doktora Velikého na plastické chirurgii v Poděbradech. Jak se na mě pan doktor podíval, řekl mi že jsem vhodný adept na Brown lift, který mi pomůže s mým problémem. Pan doktor mi byl velmi sympatický od počátku jsem mu věřila. Zákrok probíhal v lokální anestézii, nebolelo vůbec nic. Během operace jsem si mohla s panem doktorem a sestřičkami povídat, což mě uklidňovalo a dodávalo odvahy. Celý zákrok probíhal bez jakýkoliv v problémů a pohodě. Ihned po zákroku jsem se podívala do zrcadla a byla jsem velmi překvapená, jak mi to omladilo pohled. Oči se zýraznily a vrásky se vyhladily. Naprostá spokojenost po všech stránkách a velký dík panu doktorovi Velikému a celému prima týmu sestřiček.

Cena 20.000 Kč