Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Krásné oči a velké díky paní doktorce Kučerové z Brna

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Renataa
Benešov · Vytvořeno: 21. 1. 2021 · Aktualizace: 27. 1. 2021
Příběh

Na doporučení oční lékařky, jsem byla vhodný adept na operaci očních víček, zvláště dolních. Řadu let jsem se odhodlávala a hledala vhodného lékaře/lékařku, u kterého bych výkon podstoupila. Pročetla desítky recenzí, shlédla spoustu fotek od klientek "před a po" a pak náhodně našla paní doktorku Kučerovou v Brně. Výsledky její práce a recenze mne přesvědčily. Po prvním telefonickém rozhovoru bylo vybráno. Sice jsme to za ní měli větší kus cesty, ale vyplatilo se. Jsem spokojená, že jsem se pro paní doktorku rozhodla. Odvedla špičkově profesionální práci a její laskavost a empatie vás zbaví i obav před výkonem. Dodržovala jsem poctivě pooperační režim, vše se krásně hojí, postupuji dle rad a doporučení paní doktorky a jizvy nejsou skoro vidět. Změna byla vidět téměř hned a to jsem po výkonu 2. týden. Paní doktorce velice děkuji a pokud se rozhodnu pro další plastický zákrok, tak jedině od ní.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

renataa

· Benešov

· 27. 1. 2021

Dobrý den, děkuji za podporu v hojení.
Zřejmě paní dr. udělala výjimku a konzultovaly jsme to spolu telefonicky, pak zasláním svých fotek a vše jsme znovu zkonzultovaly tel.. Pak už jsem jela rovnou na operaci a poté na stehy. Já osobně radím, najděte si čas, jeďte i na konzultaci, poté na operaci a po stezích i na pooperační doléčení (ukázku tlakových masáží aj.) - opravdu se tomu věnujte. Jde o víčka každé z vás. Přeji všem úspěšné rozhodnutí, s paní dr. neuděláte chybu a pak výborné hojení.
Foto přikládám

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.