Mám na nohách modré pavučiny. Kompletně po celých nohách. Někdy mi natékají, docela problém někdy nazout boty a někam v nich dojít. :D Už několik let nosím jen dlouhé kalhoty, nebo sukně. Nechodím k vodě. Situace je taková, že nevím, zda je to na operaci, nebo ne. Také jsem koukala na ceny. Jedna končetina 1500,- až 4000,- Kč. Tak moje jedna by byla minimálně za ty 4. A to si vůbec nemohu dovolit. A očekávání? Dobré rady, kterých bych mohla využít.

dacia

Na doporučení cévního lékaře jsem si na internetu našla VASCUMED MUDr. Robert Vlachovský Ph.D. Mám již po dvou klasických operací křečových žil, a proto jsem se rozhodla pro tuto operaci. Perfektně, profesionálně, bezbolestivě a ve velmi příjemné atmosféře pana MUDr. Roberta Vlachovského Ph.D. a jeho kolektivu provedená leaserová operace i sklerotizace. Moc všem děkuji. Těm, kdo váhají vřele doporučuji. Také na veškeré dotazy a žádosti mně bylo vždy včas, dobře vysvětleno a vyhověno. Děkuji.

evaj6185226

S finalnim vysledkem jsem spokojena. V podkoleni oblasti sice zustala castecna viditelnost zilek, ale jak pan doktor sam zhodnotil uspesnost na 80%, ja jsem s vysledkem spokojena a urcite si budu moct vyrazit v katsich satickach a ukazat nozky ;)

jaru

Na konzultaci jsem byla před dvěma měsíci u doktora Shihaty, dnes jsem byla na zákroku, tedy 2 měsíce objednací termín. Zákrok byl hotov za deset minut, téměř bezbolestný, mám asi 15 vpichů, za dva měsíce ještě na doladění metliček laserem. Výsledek zákroku sdělím později.

Pana doktora Šlaise vřele doporučuji na sklerotizaci žilek-metliček. Mě se tyto žilky díky genetické predispozici tvoří na nohou už od dětství a tak jsem už v mladém věku měla obě nohy po celé délce hustě poseté fialovými sítěmi žilek-metliček. Nemohla jsem nosit sukně nebo šortky v létě bez legín, protože mi na nohy lidé na ulici nebo v MHD koukali. Jít v plavkách na pláž bylo pro mne absolutně nepředstavitelné. Pan doktor Šlais mne jako jediný cévař neodmítl s tím, že by mi nepomohla ani sklerotizace. Zkusil sklerotizovat nejdříve jen jednu nohu, aby viděl jaký výsledek lze očekávat. Už po tomto prvním ošetření byl rozdíl mezi ošetřenou a neošetřenou oblastí obrovský. Po třech sklerotizacích už jsem mohla na pláž v plavkách bez fialových sítí na nohou. Díky panu doktorovi se mi výrazně zlepšil nejen vzhled nohou, ale i celková kvalita života. Pan doktor Šlais navíc sklerotizaci provádí pomocí takového svítícího přístroje, takže výsledek je opravdu velmi precizní. V kompresních punčochách vás nenechá trápit se 6 týdnů ve dne v noci, ale jen 2 týdny a na spaní a na sprchování je lze sundat. A přitom je výsledek opravdu vynikající. Dnes mám za sebou 5 sklerotizací a nohy jako každá jiná mladá žena :-) Navíc je přístup pana doktora absolutně úžasný - je milý, vstřícný, usměvavý a má velkou trpělivost i s tak vyděšenými a upištěnými pacientkami jako jsem já :-) Katka Synaková, Praha

Dobrý den, pana MUDr. Petra Štieglera vřele doporučuji. 10 let jsem po operaci navštěvovala ordinaci, kde mi byla dělána sklerotizace žil. Vždy usměvavý a příjemný, proto jsem doporučila svým známým. Nyní se chystám na operaci a myslím, že nebudu vybírat a zase navštívím svého pana doktora. Zdravím Anna Munzarová Černilov

dsro6172417

Na doporučení své snachy jsem absolvovala sklerotizaci obou dolních končetin u p. MUDr. Vyšohlída. Každému můžu vřele doporučit. MUDr. Vyšohlíd byl velmi přívětivý, laskavý a profesionální. Zákrok jsem podstoupila v únoru, proběhl bezbolestně a přesně podle jeho slov - hojení bez problémů a teď v dubnu mohu říci vzhled perfektní. Jsem velmi spokojena. D.

tomj6181185

Sklerotizace byla provedena laserem. Vlastní zákrok byl mírně bolestivý, subjektivní pocit závisí na prahu bolesti a já jej mám nízko. Otrlejší pacienti se o bolesti zmiňovat nebudou. Zákrok byl proveden ve čtvrtek 29.8.2019, týden před chystanou zátěží (ve středu 4.9.2019, fotbalová Hanspulka), kterou mi pan doktor nedoporučoval kvůli pravděpodobnému špatnému fotbalovému výkonu, ale nebránil mi. Přes víkend jsem nohu šetřil, polehával, seděl, nechodil, ale bolest se zvyšovala, zvláště ve vnitřním stehně, a byla doprovázena značnými modřinami. Poslal jsem foto panu doktorovi a ten mě ubezpečil, že to odpovídá rozsahu mého zákroku, že se nemusím ničeho obávat. Přes bolest jsem na hřiště ve středu vlezl a od té doby se stav rapidně zlepšil. Chtělo se to místo ležení víc pohybovat, během dvou dnů zmizely modřiny a bolest ustoupila natolik, že jsem v pátek 6.9. vyrazil na výlet na kolech (50 km v náročném terénu) a v sobotu odehrál pár setů v tenise a nohejbalu. Po operacích menisků jsem měl dlouho bolesti a nemohl sportovat, ale tato operace proběhla pro mě mimořádně úspěšně a, ač zrazován, jsem se již po týdnu zapojil do sportovních aktivit.

martina277575

návštěva splinila mé očekávání, objednání proběhlo rychle přes rezervační systém, termín jsem dostala cca za týden, do ordinace jsem šla o par minut před časem objednání, kontrola ultrazvukem vypadala pečlivá, pan doktor odpověděl na všechny dotazy. Domluvili jsme se na sklerotizaci žíly cca za půl roku z důvodu výhodnosti zimního počasi. Konzultace zdarma, cena za ultrazvuk 699,- . Nemám co vytknout.

iwus6196558

U pana doktora Davida jsem podstoupila sklerotizaci a nemám co vytknout. Je to velmi milý, profesionální,vstřícný lékař. Byl to můj první chir. zákrok v životě, byla jsem hodně nervózní, pan doktor mě zodpověděl všechny otázky, což mi velmi pomohlo a uklidnilo. Necítila jsem se, jako "na běžícím pásu". Zákrok netrval dlouho a i zotavení po něm proběhlo zcela bez jakýchkoli problémů. Za sebe můžu pana doktora jen doporučit a děkuji. Ivka

Na skleroterapii k paní doktorce Sellner jezdím pravidelně a jsem velice spokojena! S křečovými žílami jsem měla vždy veliké problémy, ale teprve po terapii u p. doktora Pecháčka, který mi vyřešil vnitřní žíly, a následné terapii paní doktorky Sellner, jsem nadmíru spokojena. Nohy neotékají a v létě se konečně nemusím stydět nosit sukni. Paní doktorko, moc díky!

in2019

S panem doktorem jsem byla velmi spokojena. Před rokem jsem absolvovala laserovou endovenozní ablaci hloubkové žíly na jedné noze. Zákrok probíhal bez narkózy při lokálním umrtvení a dostala jsem prášek na bolest. Mám nízký práh bolesti, takže během zákroku to bylo docela nepříjemné, ale dá se to přežít. Všeobecně mám strach z lékařských zákroků, pan doktor byl velmi milý a chápavý a snažil se mne uklidnit a rozptýlit. 3 měsíce na to jsem absolvovala sklerotizaci na obou nohách, to bylo skoro nebolestivé, oproti laseru předtím pohoda. Vše se hezky zhojilo a vypadá to velmi dobře, pan doktor je šikovný. Za sebe bych doporučila jít na laserovou operaci s punčochou, u které víte, že vám sedí dobře. Zapomněla jsem svoji doma, takže jsem si ji koupila dodatečně na místě a bohužel mi byla těsná kolem kotníku, což způsobovalo diskomfort v prvních dnech po operaci, než se mohla punčocha sundat a vyměnit.

venu6181641

Do Asklepionu kvůli zilam odcházím už několik let. MUDr. Ott my vlastně nohy zachránil. Měla jsem nohy plné velkých varixu, které pan doktor a jeho tým odoperoval a od te doby pekne nohy udržuji dochazenim na sklerotitace. Všichni jsou zde profesionální a také velmi milí. Patri jim velky dík!

Mám za sebou konzultaci s panem doktorem Burešem týkající se ošetření žilek na nohou. Vše proběhlo příjemně, pan doktor měl dostatek času na diagnozu, vysvětlení možných řešení a odpovědi na mé dotazy. Celá schůzka trvající přes půl hodiny byla velmi příjemná. Prostředí kliniky je moderní, atmosféra velmi příjemná, klidná a co mnozí určitě ocení, klinika je na dosah od centra (Opletalova ul.).