Mám na nohách modré pavučiny. Kompletně po celých nohách. Někdy mi natékají, docela problém někdy nazout boty a někam v nich dojít. :D Už několik let nosím jen dlouhé kalhoty, nebo sukně. Nechodím k vodě. Situace je taková, že nevím, zda je to na operaci, nebo ne. Také jsem koukala na ceny. Jedna končetina 1500,- až 4000,- Kč. Tak moje jedna by byla minimálně za ty 4. A to si vůbec nemohu dovolit. A očekávání? Dobré rady, kterých bych mohla využít.

Dobrý den, pana MUDr. Petra Štieglera vřele doporučuji. 10 let jsem po operaci navštěvovala ordinaci, kde mi byla dělána sklerotizace žil. Vždy usměvavý a příjemný, proto jsem doporučila svým známým. Nyní se chystám na operaci a myslím, že nebudu vybírat a zase navštívím svého pana doktora. Zdravím Anna Munzarová Černilov

Na skleroterapii k paní doktorce Sellner jezdím pravidelně a jsem velice spokojena! S křečovými žílami jsem měla vždy veliké problémy, ale teprve po terapii u p. doktora Pecháčka, který mi vyřešil vnitřní žíly, a následné terapii paní doktorky Sellner, jsem nadmíru spokojena. Nohy neotékají a v létě se konečně nemusím stydět nosit sukni. Paní doktorko, moc díky!

jaru

Na konzultaci jsem byla před dvěma měsíci u doktora Shihaty, dnes jsem byla na zákroku, tedy 2 měsíce objednací termín. Zákrok byl hotov za deset minut, téměř bezbolestný, mám asi 15 vpichů, za dva měsíce ještě na doladění metliček laserem. Výsledek zákroku sdělím později.

iwus6196558

U pana doktora Davida jsem podstoupila sklerotizaci a nemám co vytknout. Je to velmi milý, profesionální,vstřícný lékař. Byl to můj první chir. zákrok v životě, byla jsem hodně nervózní, pan doktor mě zodpověděl všechny otázky, což mi velmi pomohlo a uklidnilo. Necítila jsem se, jako "na běžícím pásu". Zákrok netrval dlouho a i zotavení po něm proběhlo zcela bez jakýchkoli problémů. Za sebe můžu pana doktora jen doporučit a děkuji. Ivka

dsro6172417

Na doporučení své snachy jsem absolvovala sklerotizaci obou dolních končetin u p. MUDr. Vyšohlída. Každému můžu vřele doporučit. MUDr. Vyšohlíd byl velmi přívětivý, laskavý a profesionální. Zákrok jsem podstoupila v únoru, proběhl bezbolestně a přesně podle jeho slov - hojení bez problémů a teď v dubnu mohu říci vzhled perfektní. Jsem velmi spokojena. D.

klip

Po zákroku jsem odešla s pocitem, že i přes vysokou odbornost a profesionalitu tak žádaného odborníka, jakým je MUDr. Dvořáček, cévní specialista a chirurg, jsem vlastně byla u domácího lékaře. Zákrok proběhl bez stresu, vše pan doktor několikrát zopakoval, vysvětlil.

milada_n589712

Škoda, že jsem paní doktorku nepoznala mnohem dříve. Mohla jsem být ušetřena řady zákroků, které mi spíše ublížily než pomohly. Paní doktorka je velice milá a příjemná, momentálně jsem absolovovala třetí zákrok a věřím, že budu stejně spokojená jako u předešlých dvou. Moc děkuji!

martina277575

návštěva splinila mé očekávání, objednání proběhlo rychle přes rezervační systém, termín jsem dostala cca za týden, do ordinace jsem šla o par minut před časem objednání, kontrola ultrazvukem vypadala pečlivá, pan doktor odpověděl na všechny dotazy. Domluvili jsme se na sklerotizaci žíly cca za půl roku z důvodu výhodnosti zimního počasi. Konzultace zdarma, cena za ultrazvuk 699,- . Nemám co vytknout.

Pana doktora Šlaise vřele doporučuji na sklerotizaci žilek-metliček. Mě se tyto žilky díky genetické predispozici tvoří na nohou už od dětství a tak jsem už v mladém věku měla obě nohy po celé délce hustě poseté fialovými sítěmi žilek-metliček. Nemohla jsem nosit sukně nebo šortky v létě bez legín, protože mi na nohy lidé na ulici nebo v MHD koukali. Jít v plavkách na pláž bylo pro mne absolutně nepředstavitelné. Pan doktor Šlais mne jako jediný cévař neodmítl s tím, že by mi nepomohla ani sklerotizace. Zkusil sklerotizovat nejdříve jen jednu nohu, aby viděl jaký výsledek lze očekávat. Už po tomto prvním ošetření byl rozdíl mezi ošetřenou a neošetřenou oblastí obrovský. Po třech sklerotizacích už jsem mohla na pláž v plavkách bez fialových sítí na nohou. Díky panu doktorovi se mi výrazně zlepšil nejen vzhled nohou, ale i celková kvalita života. Pan doktor Šlais navíc sklerotizaci provádí pomocí takového svítícího přístroje, takže výsledek je opravdu velmi precizní. V kompresních punčochách vás nenechá trápit se 6 týdnů ve dne v noci, ale jen 2 týdny a na spaní a na sprchování je lze sundat. A přitom je výsledek opravdu vynikající. Dnes mám za sebou 5 sklerotizací a nohy jako každá jiná mladá žena :-) Navíc je přístup pana doktora absolutně úžasný - je milý, vstřícný, usměvavý a má velkou trpělivost i s tak vyděšenými a upištěnými pacientkami jako jsem já :-) Katka Synaková, Praha

venu6181641

Do Asklepionu kvůli zilam odcházím už několik let. MUDr. Ott my vlastně nohy zachránil. Měla jsem nohy plné velkých varixu, které pan doktor a jeho tým odoperoval a od te doby pekne nohy udržuji dochazenim na sklerotitace. Všichni jsou zde profesionální a také velmi milí. Patri jim velky dík!

Ačkoli je mi teprve 25 let, už delší dobu mě trápily viditelné žíly na nohách. V létě jsem si sukni ani kraťasy nemohla dovolit. Na doporučení mé matky, která je stálou klientkou, jsem navštívila kliniku Laserplastic a nechala se ošetřit Dr. Foldynou. Po krátké době, kdy jsem dodržovala všechny pokyny pana doktora, mé problémy se výrazně zlepšily. Čeká mě ještě několik návštěv, ale už teď můžu říct, že v létě si své oblíbené sukně a kraťasy obléknu!! :-) Olivie

Mám za sebou konzultaci s panem doktorem Burešem týkající se ošetření žilek na nohou. Vše proběhlo příjemně, pan doktor měl dostatek času na diagnozu, vysvětlení možných řešení a odpovědi na mé dotazy. Celá schůzka trvající přes půl hodiny byla velmi příjemná. Prostředí kliniky je moderní, atmosféra velmi příjemná, klidná a co mnozí určitě ocení, klinika je na dosah od centra (Opletalova ul.).

evaj6185226

S finalnim vysledkem jsem spokojena. V podkoleni oblasti sice zustala castecna viditelnost zilek, ale jak pan doktor sam zhodnotil uspesnost na 80%, ja jsem s vysledkem spokojena a urcite si budu moct vyrazit v katsich satickach a ukazat nozky ;)