32 let, augmentace malých vykojených prsou

Testovinka

Jsem měsíc a týden po operaci a jsem z výsledku nadšená. Pana primáře jsem si "vyhlídla" tady podle fotek jeho zákroků - vypadalo to přesně to pravé pro mě: že umí z malých vykojených psích oušek vykouzlit krásná kulatá ňadra - a opravdu výsledek je podle mě perfektní! Nechala jsem si zároveň i zmenšit dvorce, takže kvůli tomu mám jizvu kolem celých dvorců, ale nějak mi to vůbec nevadí. Samozřejmě že věřím, že jizvičky ještě vyblednou :)

Co se týče rekonvalescence, po probuzení z narkózy mi bylo fajn, ale když jsem se po pár hodinách měla zvednout a jít na záchod, byla jsem fakt vděčná, že mě poučili, že mám počkat na asistenci sestry - bylo mi fakt špatně a z toalety už mě musela sestra vézt na vozíku, omdlela bych. Při dalším pokusu už to bylo trošku lepší, ale neumím si představit, že bych šla pár hodin po zákroku domů. Díky bohu že na UEM nechávají po narkóze přes noc. Už tak jsem se bála, že druhý den - ráno v den propuštění - fakt nedojdu ani k autu. Doma to pak dost bolelo asi dva dny - nejhorší bylo řezání pod prsy při jakékoli změně polohy. Rychle se to zlešovalo. 4 dny po operaci už se vrátily děti od babičky a já jsem začala jakž takž fungovat, i když úplně hej mi ještě nebylo. Přibližně měsíc po operaci jsem zkoušela začít cvičit, jestli mě bude něco bolet, a byla jsem příjemně překvapená, mohla jsem bezbolestně udělat i klik. Jediné, co mi bylo lehce nepříjemné, bylo skákání (ale neříkám bolestivé, možná spíš nezvyk :D)

Byla jsem i na konzultaci u jiného lékaře a ten doporučoval podstoupit nejdříve modelaci a poté po zahojení případně vložení implantátu. A vůbec se na to tvářil tak, že pochybuje, že by se podařil nějaký dobrý výsledek. Byla jsem zklamaná, ale naštěstí mě to partner nenechal vzdát a já narazila na pana primáře Zárubu. A teď jsme s partnerem z výsledku naprosto nadšeni.

"Technické" info:
Implantáty Mentor, 390ml, anatomický tvar, částečně zapuštěno pod sval. Jizva okolo dvorce.
(Na postavu 181cm)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Krásný výsledek :-), musím říct že implantáty mentor si zakládají na přirozeném vzhledu a vysoké kvalitě - bylo to to, co Vás ovlivňovalo při výběru nebo jste dala na názor lékaře?

Zobrazit odpověď
Testovinka

Já jsem dala na rady lékaře. Původně jsem myslela, že budu chtít kulatý implantát, že ten nebude po čase moc povislý. Pan primář mi vysvětloval, že lepší bude anatomický a ten nahoře částečně "zastrčit" pod sval a že takhle to naopak nebude časem vahou klesat. Aspoň v mém přídadě.

Tri mesice po zakroku. Z novych prsou mam…

Testovinka

Tri mesice po zakroku. Z novych prsou mam vazne radost, uzivam si to nesmirne :)

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Testovinka

Jizvy se hoji pomalu, ale (doufam) jiste :)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti