Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Augmentace prsou, MUDr. Kobzík, Perfect Clinic

Stojí to za to
Průměrná cena: 85.000 Kč

O lékaři

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zdravím všechny čtenářky Estheticonu, tímto bych se s vámi chtěla podělit o svou zkušenost s augmentací prsou u MUDr. Kobzíka.

Pro tento zákrok jsem si vybrala Perfect Clinic, především z důvodu kladných recenzí kliniky a dlouholeté zkušenosti.

Pan doktor mi na konzultaci vše detailně vysvětlil, včetně možných rizik i průběhu rekonvalescence a trpělivě zodpověděl mé nekonečné dotazy. I když jsem původně chtěla anatomické implantáty, pan doktor se přimluvil za kulaté, za což mu velmi děkuji, jelikož výsledek je velmi přirozený. Opravdu doporučuji – poslouchejte svého operatéra, těch prsou už za svůj život dělal desítky a ví, který tvar i velikost bude na vašem těle po operaci vypadat nejlépe. Až do výsledku operace jsem byla stále na vážkách, jestli jsme nezvolili moc velký rozměr a jestli s kulatými implantáty nebudu vypadat jako s melouny na hrudi. Mé obavy se samozřejmě absolutně nenaplnily, tvar prsou je naprosto přirozený, velikost tak akorát a jsem opravdu ráda, že jsem nezvolila menší, pak bych asi byla z výsledku dost zklamaná :).

Ihned po konzultaci jsme domluvili termín, chtěla jsem operaci co nejdříve, v čemž mi paní recepční vyšla ochotně vstříc a naplánovali jsme tedy datum za dva týdny od konzultace. Samotný zákrok proběhl velmi hladce, díky starostlivým sestřičkám, útulnému pokoji a skvělé snídani jsem si chvílemi připadala jako v hotelu :).

První týden rekonvalescence byl náročný, což jsem ale očekávala, bolesti při hojení incizí k zákroku zkrátka patří, jsou však poměrně dobře tlumitelné analgetiky. Ibalgin jsem brala především první čtyři pooperační dny, dále už jenom na noc po dobu přibližně dvou týdnů. Nyní jsem 2 měsíce po operaci a funguji zcela bez omezení. Otoky, které byly zejména první dva týdny výrazné, opadly a prsa jsou zcela měkká. Tenoučké několikacentimetrové jizvy jsou v podprsní rýze téměř neznatelné.

Chtěla bych tímto poděkovat MUDr. Kobzíkovi a celému týmu Perfect Clinic za perfektní a profesionální přístup. Jsem s výsledkem nadmíru spokojená a doporučuji všem ženám, které si chtějí splnit svůj sen krásného poprsí. Pro mě byla prsa nekonečný mindrák, který mě pronásledoval již od puberty. Nyní mám konečně pocit sebedůvěry a ženskosti. Možnost obléci si trička, která se mi líbí, bez nutnosti si pod ně oblékat push-upku s kilem vycpávek nebo jít na koupák bez toho, abych se musela zahalovat do ručníku pokaždé, když vylezu z vody. A i když to asi zní trochu přehnaně, nová prsa mi v jistém slova smyslu opravdu změnila život :). (kulaté impl. Mentor, 400 ml a 375 ml)

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.