Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 7. 2020 · Aktualizováno: 15. 3. 2021

Augmentace, implantát 330ml, Premier Clinic

Stojí to za to
Průměrná cena: 85.000 Kč
90134
87582

O lékaři

Hodnocení:
Augmentace, implantát 330ml, Premier Clinic
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, před 14 dny jsem podstoupila augmentaci na Premier Clinic u pana doktora Slaninky. Na konzultaci mi pan doktor doporučil kvalitní značku implantátů Mentor, pro přirozený výsledek Anatomy. Po vyzkoušení sizerů 290 a 330, jsme se shodli na velikosti 330 ml, pod sval.

V den nástupu na kliniku jsem se strašně bála, byla to má první operace, ale strach se vytratil již na pokoji díky milým a vstřícným sestřičkám. Operace proběhla naprosto v pořádku, bolesti sice byly veliké, ale sestřičky se o nás staraly moc hezky a podle potřeb daly léky na bolest.

Druhý den ráno po sundání obvazu a nasazení kompresní podprsenky jsem byla propuštěna domů. Je asi všem jasné, že bolesti po operaci jsou asi u každé z nás jiné. Já ovšem patřila k těm, které vyloženě trpí... Doopravdy se jednalo o velmi bolestivou záležitost, prvních pár dnů jsem si myslela, že to nezvládnu a litovala jsem zákroku.

Po týdnu se ovšem bolesti zmírnily a já konečně byla ráda, že prsa mám. Normálně jsem začala fungovat v domácnosti až od 10. dne, volno v práci jsem měla na 14 dní, což mi krásně stačilo. Bez pomoci bych to ale sama doma nezvládla, hlavně ten první týden.

Na klinice jsem dostala podprsenku od značky Lipoelastic i s pásem. Podprsenku budu nosit do konce 6. týdne od operace, kdežto pás mohu přestat nosit již za 2 týdny. V podprsence se i krásně spí, je velmi pohodlná, takže mi vůbec nevadí.

Implantáty musí ještě klesnout a usadit se, ale s již teď jsem velice spokojená. Ráda bych doporučila všem ženám, které váhají o augmentaci, právě Premier Clinic a pana doktora Slaninku. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a milé jednání, vždy mi odpověděl na mé dotazy a vše vysvětlil. Není se čeho bát, když si vyberete správného doktora.

Foto s finálním výsledkem přiložím po zahojení, zatím foto v podprsence po cca 7-8 dnech po zákroku.

5

Komentářů (5)

Dobrý den!!
Pan doktor má pravdu, Mentor je opravdu hodně kvalitní a ve světě známá značka implantátu. Nepřidala byste prosím slibovanou fotku po zahojení? Také jsem se chtěla zeptat jakým způsobem probíhá vyzkoušení sizerů na klinice pana doktora? Moc díky a mějte se hezky
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Recenze 7 týdnů po augmentaci prsou

Dnes je to na den 7 týdnů, kdy jsem podstoupila augmentaci na klinice Sanus v Hradci Králové u pana doktora MUDr. Roberta Čápa, Ph.D. Kliniku i pana doktora můžu vřele doporučit. Co se týká implantátů, pročetla jsem asi milion diskuzí a článků...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.