Zlaté nitě

  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co jsou to zlaté nitě GoldLift®

Jde o nejnovější miniinvazivní technologii zpevňování pokožky prováděnou výhradně lékařem. Do pleti se při ní zavádějí speciální biokompatibilní nitě, tzv. mezonitě, obohacené ještě o jedno, docela tenoučké vlákno (o průměru menším než 0,1 mm) z 24karátového zlata. Síť z těchto nití, která není okem viditelná a pacient ji v pleti necítí, funguje jako opora pleti a stimuluje tělo v místě zavedení k větší produkci kolagenu.

Zlaté nitě GoldLift® zaručují dlouhodobý efekt

Co je GoldLift®

Zlaté nitě GoldLift® nabízejí nejdéle trvající efekt

Po šesti měsících organismus mezonitě odbourá a ty se úplně rozpustí, zlaté nitky ovšem v pleti zůstávají a aktivně ji podporují až deset let. Ze všech dostupných estetických procedur, které stimulují produkci kolagenu v pleti za účelem jejího zpevnění, má tak omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt.

Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, zrychlují metabolismus a čistí kapiláry, čímž celkově zlepšují kvalitu pleti, a to dlouhodobě. Kromě toho zlato také zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a tím jim dodává kyslík a výživné látky. Pokožka tak nejen vypadá krásně, ale je také zdravější a pomaleji stárne.

Tenounké nitě z 24karátového zlata

Proces stárnutí se na pleti každého z nás začíná projevovat zhruba kolem 25. roku života, byť není zprvu příliš výrazný. Způsoben je především chřadnutím a povolováním kolagenových vláken v pleti (zhruba 1,5 % kolagenu v kůži ubývá každý rok), které se nejčastěji projevují vznikem vrásek a povadáním pokožky.

Nejúčinnějším řešením tohoto problému je – stejně jako u všech jiných zdravotních či estetických problémů – zejména prevence. Tu lze provádět různými způsoby, jedním z těch nejefektivnějších je tzv. GoldLift®, tedy podpora chřadnoucí pleti tenounkými nitěmi z 24karátového zlata, a to nejen preventivně, ale také v momentě, kdy už tyto problémy pleti viditelně zaznamenáváme.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."