Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Foxy Eyes: Získejte svůdný pohled díky technice U-lifting

Foxy Eyes: Získejte svůdný pohled díky technice U-lifting
ABClinic Art & Beauty
Klinika ABClinic Art & Beauty poskytuje svým klientům komplexní péči. Nabízí široké spektrum chirurgických i nechirurgických zákroků. Na klinice se o vás postará profesionální tým zkušených lékařů.
Vytvořeno: 30. 8. 2021 · Aktualizováno: 30. 8. 2021
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Uhrančivý „liščí“ pohled se v posledních letech stal top trendem v oblasti líčení očí i estetických zákroků. Asi byste netušili, že jedna z prvních průkopnic tohoto sexy pohledu byla právě královna Kleopatra, která si nechávala malovat obočí tak, aby došlo k optickému vytažení horního víčka a sešikmení oka. Dá se říci, že královna Kleopatra udává trend dnešní estetické a plastické chirurgii. Plastika horních očních víček je vedena dle nakreslených linek, aby splňovala výsledný efekt jako Kleopatřino usměvavé otevřené oko.

Jak dosáhnout tvaru očí s foxy eyes?

Zevní okraj obočí je třeba protáhnout směrem ke spánkům. Existuje více technik, jak dosáhnout tohoto tzv. browliftingu – vytažení obočí. Nejjednodušší, ale nejkratší efekt mají botulotoxinové injekce nebo aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Mnohem kvalitnější a dlouhodobější efekt přináší niťový lifting obočí. Na světovém trhu existuje celá řada technik browliftingu, ale pouze jedna má dlouhodobý efekt.

Tato technika se nazývá U-browlifting. Jedná se o miniinvazivní zákrok, bez nutnosti použití skalpelu. Jde o zcela novou generaci niťového liftingu, kdy pomocí dvou až tří dvouvláknových PDO nití můžeme vytvarovat obočí ve stylu foxy eyes nebo pozvednout obočí a oddálit tak plastiku horních víček, případně lze techniku U–browliftingu zkombinovat s plastikou pokleslých horních víček.

Název U–lifting je odvozen od tvaru speciálních polydioxanových nití a vzhledu aplikace do pokožky. Tato technika je světově zcela unikátní a provádí se v lokální anestezii. Ve srovnání s jinými typy niťového liftingu je téměř bezbolestná a přináší klientovi maximální liftingový efekt.

příprava na zákrok
MUDr. Aneta Krajcová během přípravy na zákrok

Efekt U-liftingu je okamžitý

Pomocí zdvihacích stehů podkožně zavedených kanylou dojde k přemístění obočí a vnějšího okraje očí. PDO vlákno je díky svým speciálním vlastnostem pevné, neexistuje možnost, aby se přetrhlo. Vždy zůstává na svém místě, navíc nabudí tvorbu vlastního kolagenu. Ten následně vytvoří přirozenou podporu okolním tkáním a vazivu. Výhodou této metody je její okamžitý efekt, a to bez nutnosti celkové anestezie.

Výsledek je viditelný okamžitě. Rekonvalescence po zákroku je cca 5–10 dní a U-browlifting vždy provádí zkušený plastický chirurg. Zákrok lze kombinovat s jinými injekčními metodami.

Je třeba poznamenat, že vysoké obočí a jasný pohled jsou znakem mládí. U-browlifing má účinek ke zlepšení vzhledu právě v tomto směru, kdy je dosaženo smyslného mladistvého vzhledu pomocí pozvednutí obočí a snížení pocitu únavy v obličeji.

Praha, Praha (kraj)
Olomouc, Olomoucký kraj
BE ELITE CLINIC
Praha, Praha (kraj)
MUDr. Pavel Kurial
České Budějovice, Jihočeský kraj

Výhody Foxy Eyes

  • Redukuje vrásky kolem očí
  • Dává vzhledu protáhlejší tvar
  • Oči vypadají šikmo
  • Snižuje známky únavy
  • Omlazuje vzhled a tvář
  • Prohlubuje rysy obličeje
  • Rozzáří pohled
  • Stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje kvalitu pokožky
zákrok
Lékařka během zákroku s pacientkou

U-lifting a další omlazovací metody

Přitažlivého pohledu lze dosáhnout v kombinaci s aplikací kyseliny hyaluronové do konkrétní části spánkové oblasti. Získáme tím pozvednutí rýhy očních víček pro otevřenější pohled a atraktivnější tvar očí. Jedná se vlastně o pozvednutí obočí, kdy se formuje jeho poloha a přirozená linie. Ošetření je možné ještě doplnit o aplikaci botulotoxinu, který zajistí, aby se oblast obočí nehýbala a pomohla tak k pozvednutí oční oblasti.

Vždy je však nutné na osobní konzultaci probrat s odborníkem všechny možnosti, jak nejlépe metodu využít tak, aby klientka byla ve výsledku spokojená a omládla.

U-lifting nemůže provádět každý!

Zákrok U-lifting vyžaduje vždy zkušeného specialistu s atestací. Jde totiž o velmi specifický zákrok, který musí provádět pouze plastický chirurg.

V ABClinic Art & Beauty tuto metodu aplikuje MUDr. Aneta Krajcová, kterou klienti vyhledávají kvůli jejímu naprosto upřímnému a vysoce profesionálnímu přístupu. Její smysl vnímat osobnosti pacienta a jeho vnitřní krásu, příjemné a laskavé vystupování je hlavně v oboru plastické a estetické chirurgie velmi důležité.

MUDr. Aneta Krajcová se, jako jedna z mála plastických chirurgů, velmi intenzivně vzdělává v nejnovějších technikách estetické a miniinvazivní chirurgie tak, aby klientům mohla nabídnout efektivní řešení jejich požadavků. Často se účastní mezinárodních kongresů, a to i jako přednášející (Londýn, Paříž, Monaco, Berlín, Řím, Kyjev, Moskva, Uzbekistán atd.).

Je také hlavním školitelem v ČR pro švýcarskou firmu Institut Hyalual, např. pro metodu omlazení pokožky redermalizací, působí též jako specialista pro firmu Beauty Expert Korea v niťovém liftingu obličeje a obočí a jako jediný plastický chirurg u nás provádí oddálení plastiky horních víček díky speciální miniinvazivní technice niťového browliftingu.

Lékařka během zákroku
Ošetření je možné ještě doplnit o aplikaci kyseliny hyaluronové nebo botulotoxinu

Paní doktorka se specializuje nejen na plasticko-estetické výkony v obličeji – plastiku víček, facelift, plastiku nosu, neinvazivní obnovu pleti, ale také na plastické operace prsou (augmentace).

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.