Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(9) 92 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

České Budějovice
Cena od 990 Kč
Institut lékařské kosmetiky, centrum laserové a plastické chirurgie, byl založen v roce 1998 v Českých Budějovicích a patří k přístrojově nejlépe vybaveným pracovištím v České republice. Přístroji je myšleno zejména široké spektrum laserů, jelikož centrum se specializuje zejména na laserovou chirurgii. Předmětem jeho činnost jsou nejen estetické zákroky, ale též zákroky z jiných oborů, například neurologie, chirurgie, proktologie nebo ORL. ... (aplikace ovocných kyselin na kůži Jihočeský kraj)

Asklepion

(31) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

České Budějovice
Cena od 1.600 Kč
Asklepion je jedním z největších soukromých zařízení pro estetickou medicínu v EU. Od roku 1996 jsme ošetřili stovky tisíc spokojených klientů. Staňte se i vy jedním z nich. Poskytujeme služby v oborech: dermatologie laserová medicína plastická chirurgie stomatologie cévní chirurgie ORL kosmetika fyzioterapie, atd.  Od založení institutu v roce 1996 byly např. jen v Praze ošetřeny stovky tisíc spokojených... (odstranění odumřelých částí pokožky Jihočeský kraj)

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky

Žádné recenze
České Budějovice
MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky působí ve zdravotnickém zařízení Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na Dermatovenerologické klinice v Praze. Lékařství studovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studia úspěšně zakončila promocí v roce 2013. Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání, absolventkou odborných stáží a aktivně se účastní kongresů a sympozií v ČR... (odstranění odumřelých částí pokožky Jihočeský kraj)

Bohemia health Institut

Žádné recenze
Český Krumlov
Cena od 990 Kč
  Bohemia Health Institut   Po letech sbírání informací, školení, vybírání těch nejbezpečnějších strojů a produktů na trhu v oblasti estetické medicíny a kosmetologie jsme pro Vás připravili institut, ve kterém se všechny ženy a muži, kteří pocítí chuť něco pro sebe udělat, budou cítit přesně tak, jak potřebují. Celý náš tým je připraven pro Vás pracovat co nejpoctivěji a vycházet Vám vstříc ve všem, co dokážeme ovlivnit... (odstranění odumřelých částí pokožky Jihočeský kraj)

Derma Medical Clinic

Žádné recenze
České Budějovice
Cena od 1.500 Kč
Derma Medical Clinic Jsme centrum klinické a estetické medicíny. Dermatologie, estetická dermatologie V dermatologii se zaměřujeme na léčbu lupénky, vitiliga, onychomykózy, akné, ale řešíme i vypadávání vlasů nebo kožní výrůstky. Léčbu lupénky provádíme jako jediné centrum v ČR pomocí excimerového laseru XTRAC.  Nyní nově je možné laserovou léčbu lupénky hradit prostřednictvím zdravotního pojištění (OZP, VOZP, ZPŠ A VZP). Léčba... (chemická exfoliace Jihočeský kraj)

MUDr. Libuše Pumprová

(2) 100 % doporučuje
Písek
Cena od 600 Kč
MUDr. Libuše Pumprová se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství) a estetickou medicínu.Laserové lékařské centrum Drlíčov, s.r.o. MUDr. Libuše Pumprové (dermatologická ordinace a kosmetické studio) se nachází v ulici Fráni Šrámka v Písku. Centrum poskytuje svým klientům služby z oblasti dermatologie, estetické medicíny, ale i pedikúry či kosmetiky. Estetická medicína, dermatologie, piercing: Blíže... (peeling Jihočeský kraj)

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

(5) 100 % doporučuje
Chotoviny
Cena od 1.200 Kč
 Zdravotnické soukromé zařízení Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny poskytuje nadstandardní zákroky a výkony estetické chirurgie, plastické chirurgie, ORL, dermatologie i cévní chirurgie. Klinika byla vybudovaná v roce 1995 a od samého začátku nabízí špičkové technické zázemí, které je doplněné sehraným špičkovým týmem odborníků z různých oborů. Tým tvoří lékaři, kteří mají dlouholeté zkušenosti, jsou maximálně erudovaní... (peeling Jihočeský kraj)

RRC Clinic a.s.

(3) 100 % doporučuje
Hluboká nad Vltavou
O nás   RRC Clinic – to je  exkluzivní péče o Vaše zdraví a krásu, dokonalá komplexní péče pro všechny, kteří vnímají své zdraví jako nejcennější životní hodnotu a chtějí se na jejím zachování nebo zlepšení aktivně podílet. Zaměřujeme se na plastickou chirurgii, dermatologii, ortopedii a kardiologii. Co vás Čeká v RRC Clinic: estetická plastická chirurgie vynikající specializovaní zkušení lékaři a zdravotní sestry... (peeling Jihočeský kraj)

MUDr. Dana Šmejkalová

Žádné recenze
České Budějovice
MUDr. Dana Šmejkalová je dermatoložkou, která v současnosti působí v dermatologické ambulanci v Českých Budějovicích. Tato lékařka vystudovala III. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou dokončila dokonce s červeným diplomem. Po ukončení studia působila v Nemocnici České Budějovice, kde se věnovala kožnímu lékařství. Již v roce 1996 získala atestaci I. stupně v daném oboru. O 3 roky později, tedy v roce 1999 pak získala... (odstranění odumřelých částí pokožky Jihočeský kraj)