Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 2. 2022 · Aktualizováno: 18. 7. 2022

Jemný nos po rhinoplastice u nejlepšího chirurga doc. Války

Stojí to za to
Průměrná cena: 55.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V lednu jsem podstoupila celkovou rhinoplastiku nosu, na kterou jsem se odhodlávala přes 2 roky, přece jen se nejedná o ledajaký zákrok, nosu si jako první všimne na obličeji každý člověk. A proto to bylo riziko, zda do toho jít nebo ne. Po konzultaci u pana doc. Války jsem si byla na 101 % jistá, že je to ten pravý. Spoustu lidi podstoupilo rhinoplastiku nosu, bohužel jako spolupráci nebo jim chirurg namluvil, jak bude úžasný výsledek a co s nosem plánuje. Bohužel ne vždy popis, co chce s nosem udělat, je stejný jako výsledek. U pana doc. jsem si ale byla jistá a věřila jsem mu, že výsledek bude úžasný, jak sám popisoval. Personal je úžasný, vstřícný, starostlivý. Ale samotný pan doktor: Naprostá pecka. Slovy se nedá popsat, jak jsem moc spokojená a co pan doktor dokázal. Jsem strašně moc ráda, že jsem počkala a našla toho pravého, který mi vykouzlil něco naprosto nepopsatelného. Pan doc. Válka je starostlivý a hlavně pečlivý. Na nose si dal pořádně záležet a na výsledku je to na první pohled hned vidět. Měla jsem papouščí nos s hrbolem směřující dolů. Říkala jsem si, že po operaci bude nos menší, ale tohle jsem vůbec nečekala. Pan doc. Válka je eso ve svém oboru. Ještě jednou strašně moc děkuji, konečně se za svůj nos nestydím a konečně ho s hrdosti ukazuji. Jestli nevíte, ke komu jít, pan doktor je jednička číslo 1. Za to dám ruku do ohně.

4

Komentáře (4)

Dobry den , a bylo nutné mít tamponadu 2 dny v nose či kratší dobu ? Dekuji za info
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
MUDr. Ondrejka je top lékař!

MUDr. Ondrejka mi provedl zákrok plastickou operaci nosu, vše proběhlo zcela profesionálně, vše mi řádně vysvětlil, proto nemám co vytknout. Příště jeho služby zase ráda vyhledám. Moc doporučuji a ještě jendou děkuji jemu i všem sestřičkám,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.