Rychlé, příjemné a profesionální

Příjemné prostředí, profesionální lékařský tým, osobní přístup k pacientovi, zajištění předoperačního vyšetření v krátké době.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3

Dobrý den, jak ošetření probíhá? Ambulantně?

Reakce na Lucie

Dobrý večer, ano, ambulantně. Za hodinku jdete domů, nasadí vám kompresní punčochy, které nosíte týden vkuse bez sundání, po vytáhnutí stehů přes den tři týdny. Po 14 dnech mužete i cvičit. Po zákroku jsem fungovala běžně. Jen to trošku pár dní svědí, doporučuji Xyzal jednou denně, je na předpis. Napíše vám ho obvodní lékař, stejně jako punčochy.

Reakce na Bilberry

Tak to je super, i rekonvalescence je tedy rychlá a měla jste viditelné křečové žíly? Takové ty esteticky né uplně hezké? Mamku to moc trápí a pořád se nerozhodla si s tím jít něco udělat!

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

Takto si představuji přístup i samotný zákrok

Radiofrekvenční ablace křečových žil
  Spokojený/á
Takto si představuji přístup i samotný op - zákrok v 21. století. Ihned po operaci jsem mohl "jít po svých." Rychlá rekonvalescence. Pan Dr. Vlachovský a jeho tým ve mě zanechali ten nejlepší dojem. Více 

Varixy rf ablace

Radiofrekvenční ablace křečových žil
  Spokojený/á
Před rokem a půl se mi rozšířila žíla na lýtku, důsledkem toho byl otok nohy nad kotníkem a pálení. Nosil jsem kompresní punčochy, které mi ulevily od příznaků. Nakonec jsem se rozhodl pro RF... Více 
Doktor ve Vašem okolí