Ambulatní odstranění křečových žil

Bilberry

Příjemné prostředí, profesionální lékařský tým, osobní přístup k pacientovi, zajištění předoperačního vyšetření v krátké době.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Dobrý den, jak ošetření probíhá? Ambulantně?

Zobrazit odpovědi 2
Bilberry

Dobrý večer, ano, ambulantně. Za hodinku jdete domů, nasadí vám kompresní punčochy, které nosíte týden vkuse bez sundání, po vytáhnutí stehů přes den tři týdny. Po 14 dnech mužete i cvičit. Po zákroku jsem fungovala běžně. Jen to trošku pár dní svědí, doporučuji Xyzal jednou denně, je na předpis. Napíše vám ho obvodní lékař, stejně jako punčochy.

Reakce na Bilberry
Lucie

Tak to je super, i rekonvalescence je tedy rychlá a měla jste viditelné křečové žíly? Takové ty esteticky né uplně hezké? Mamku to moc trápí a pořád se nerozhodla si s tím jít něco udělat!

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Ablace křečových žil - nožka jako nová
Radiofrekvenční ablace křečových žil
  Spokojený/á
Jsem velmi spokojen a cenu neřeším. Pan doktor vysvětlí postup, doporučí řešení, poučí o zákroku a jeho podmínkách pro úspěšnou realizaci, provede zákrok, překontroluje a poděkuje.....neuvěřitelné.... Více 
Takto si představuji přístup i samotný zákrok
Radiofrekvenční ablace křečových žil
  Spokojený/á
Takto si představuji přístup i samotný op - zákrok v 21. století. Ihned po operaci jsem mohl "jít po svých." Rychlá rekonvalescence. Pan Dr. Vlachovský a jeho tým ve mě zanechali ten nejlepší dojem. Více 
Doktor ve Vašem okolí