MUDr. Emílie Junková

MUDr. Emílie Junková

Žádné recenze
Ohodnotit
Doudova 652, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Emílie Junková
MUDr. Emílie Junková
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Emílie Junková úspěšně absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. V oboru dermatovenerologie získala atestaci I. stupně a licenci s oprávněním II. stupně odborné způsobilosti k provádění akupunktury ve všech indikacích. Dlouhých dvacet let pracovala v Ústavu lékařské kosmetiky v Praze, kde od roku 1980 praktikovala akupunkturu ve standardních léčebných postupech. Dalších dvacet let pak vedla svou soukromou praxi v Praze 4. Působivé výsledky své práce prezentovala na několika mezinárodních konferencích. Je členkou řady odborných lékařských společností, například České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, České lékařské akupunkturistické společnosti a České dermatovenerologické společnosti.

Lékařka je od jara roku 2013 součástí týmu odborných lékařů v Aura Medical Clinic, kde se specializuje zejména na léčbu pomocí akupunktury a oblast dermatologie.

Centrum celostní medicíny Aura Medical Clinic se nachází v Praze 3. Poskytuje péči v oblasti estetické medicíny, celostní medicíny a ambulatní medicíny. Centrum nabízí komplexní lékařskou péči v oboru estetické, ale i klasické medicíny. Oblast působnosti je zde rozšířena na anti-aging, klasickou dermatologii, korektivní dermatologii, chirurgii, také estetickou chirurgii, ortopedii, stomatologii, rekondici, léčbu bolesti a transplantaci vlasů. Uplatňují se zde ty nejmodernější lékařské postupy a procedury, které kladou důraz na co nejmenší zátěž organismu a zdraví. Součástí lékařského týmu jsou profesionálové s mnohaletou praxí a zkušenostmi ve svém oboru. Vedoucím lékařem je MUDr. Peter Hajduk. Specialisté z Aura Medical Clinic jsou často zvání na různá odborná sympozia, kongresy a školení, kde přednášejí, tedy prezentují své poznatky a pokroky. Klienti mohou využít klasickou ambulantní, ale také nadstandardní péči či takzvanou jednodenní chirurgii, které slibuje rychlý zákrok a brzké zotavení bez nutnosti hospitalizace. Pokud je nutné delší zdržení pacientů, tak jsou k dispozici samostatné jednolůžkové pokoje.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.