MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Nádražní 235, Plzeň, Plzeňský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Milan Kuneš
MUDr. Milan Kuneš
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Milan Kuneš vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Je držitelem akreditace od Ministertva zdravotnictví, a to pro vzdělávání mladých lékařů v oblasti praktického a všeobecného lékařství. Také se pyšní diplomem pro celoživotní vzdělávání. Absolvoval četná školení zaměřená především na estetickou medicínu.

Lékař působí od roku 2017 v estetickém centru Medical Institut, kde se specializuje zejména na estetickou medicínu a anti-aging. Je držitelem certifikátů pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a estetických technik. V oblasti dermálních výplní, niťových liftingů a aplikaci botulotoxinu má více než desetiletou praxi.

Komplexní estetické centrum Medical Institut se nechází v Plzni. Klientům nabízí služby z oblasti preventivní medicíny, laserové medicíny, estetické dermatologie, estetické chirurgie, plastické chirurgie, stomatologie, dále cévní chirurgie, dentální hygieny nebo fyzioterapie. V centru je možné také podstoupit diagnostiku vlasů při jejich vypadávání a vyřešit problémy s postavou (hubnutí). Z oblasti estetické dermatologie a chirurgie poskytuje Medical Institut řadu zákroků a výkonů, například liftingové masáže, plazmoterapii, mezoterapii, niťový facelifting, pernamentní makeup, aplikaci kyseliny hyaluronové, úpravu očních víček, zvětšení rtů, otoplastiku, řešení kožních defektů laserem a mnohé další. Preventivní medicína nabízí nutriční poradenství, prospěšné a v poslední době velmi oblíbené infuze vitaminu C, také kineziologický rozbor, preventivní krevní testy a kardiovaskulární vyšetření či kompletní screenig zdraví, odstranění pocení, výplach střeva a Bressovu masáž. Lze zde zatočit s celulitidou, kily navíc, povislou kůží, nežádoucím ochlupením, křečovými žílamy, nehtovou plísní, dále s lupy, nadměrným maštěním vlasů, vypadáváním vlasů i s nezvhlednými projevy na kůži (znaménka, bradavice, kožní výrůstky). V nabídce plzeňského Medical Institutu je rovněž takzvaný Cambridge Weight Plan, což je výživový program sloužící k dosažení zdravého životního stylu.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Je lepší peeling AHA nebo TCA?
Odpověď odborníka · 11. 4. 2017

Dobrý den, pokud máte citlivou pleť a trápí Vás akné, mohl by pomoci chemický peeling s kyselinou mandlovou. Molekuly této kyseliny jsou větší než např. molekuly kyseliny glykolové, do pokožky pronikají pomaleji a méně jí dráždí. U akné pomáhají...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.