MUDr. Milan Kuneš

MUDr. Milan Kuneš

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Nádražní 235, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Milan Kuneš
MUDr. Milan Kuneš
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Milan Kuneš vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Je držitelem akreditace od Ministertva zdravotnictví, a to pro vzdělávání mladých lékařů v oblasti praktického a všeobecného lékařství. Také se pyšní diplomem pro celoživotní vzdělávání. Absolvoval četná školení zaměřená především na estetickou medicínu.

Lékař působí od roku 2017 v estetickém centru Medical Institut, kde se specializuje zejména na estetickou medicínu a anti-aging. Je držitelem certifikátů pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a estetických technik. V oblasti dermálních výplní, niťových liftingů a aplikaci botulotoxinu má více než desetiletou praxi.

Komplexní estetické centrum Medical Institut se nechází v Plzni. Klientům nabízí služby z oblasti preventivní medicíny, laserové medicíny, estetické dermatologie, estetické chirurgie, plastické chirurgie, stomatologie, dále cévní chirurgie, dentální hygieny nebo fyzioterapie. V centru je možné také podstoupit diagnostiku vlasů při jejich vypadávání a vyřešit problémy s postavou (hubnutí). Z oblasti estetické dermatologie a chirurgie poskytuje Medical Institut řadu zákroků a výkonů, například liftingové masáže, plazmoterapii, mezoterapii, niťový facelifting, pernamentní makeup, aplikaci kyseliny hyaluronové, úpravu očních víček, zvětšení rtů, otoplastiku, řešení kožních defektů laserem a mnohé další. Preventivní medicína nabízí nutriční poradenství, prospěšné a v poslední době velmi oblíbené infuze vitaminu C, také kineziologický rozbor, preventivní krevní testy a kardiovaskulární vyšetření či kompletní screenig zdraví, odstranění pocení, výplach střeva a Bressovu masáž. Lze zde zatočit s celulitidou, kily navíc, povislou kůží, nežádoucím ochlupením, křečovými žílamy, nehtovou plísní, dále s lupy, nadměrným maštěním vlasů, vypadáváním vlasů i s nezvhlednými projevy na kůži (znaménka, bradavice, kožní výrůstky). V nabídce plzeňského Medical Institutu je rovněž takzvaný Cambridge Weight Plan, což je výživový program sloužící k dosažení zdravého životního stylu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Efekt byl viditelný okamžitě

Se zákrokem jsem velmi spokojená, efekt byl viditelný okamžitě. Velmi příjemná změna v oblasti kontur obličeje. Zákrok byl bezbolestný a rekonvalescence minimální. Pan doktor Kuneš byl naprosto úžasný. Všem, kdo se bojí faceliftu, vřele doporučuji.

Číst dál

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (8)

Je lepší peeling AHA nebo TCA?
Odpověď odborníka · 11. 4. 2017

Dobrý den, pokud máte citlivou pleť a trápí Vás akné, mohl by pomoci chemický peeling s kyselinou mandlovou. Molekuly této kyseliny jsou větší než např. molekuly kyseliny glykolové, do pokožky pronikají pomaleji a méně jí dráždí. U akné pomáhají...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.