Prof. MUDr. Pavel Ventruba DrSc., MBA

Prof. MUDr. Pavel Ventruba DrSc., MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Obilní trh 11, Brno, Jihomoravský kraj
Prof. MUDr. Pavel Ventruba DrSc., MBA
Prof. MUDr. Pavel Ventruba DrSc., MBA
Žádné recenze

Informace

Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA je specialista na reprodukční gynekologii a medicínu působící jako přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice Brno a dále působí jako specialista na reprodukční medicínu a estetickou gynekologii na klinice plastické a estetické chirurgie V-Clinic v Brně. V roce 1982 se podílel na umělém oplození a porodu prvního dítěte ze zkumavky v ČSR. V současné době působí v několika významných funkcích, je členem Vědecké rady Ministerstva zdravotnictví ČR a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a je předsedou odborné společnosti pro asistovanou reprodukci. Kromě toho je také členem redakcí odborných časopisů, pravidelně publikuje a přednáší jak v České republice, tak v zahraničí. Má za sebou 35 let praxe a za tuto dobu publikoval 500 vědeckých prací a vedl 600 přednášek ve svém oboru.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Na klinice V-Clinic v Brně se profesor Pavel Ventruba věnuje především problematice reprodukční medicíny a estetické gynekologie. Mezi zákroky estetické gynekologie, které pacientům poskytuje, patří labioplastika (zmenšení malých nebo velkých stydkých pysků), zvětšení velkých stydkých pysků, liposukce Venušina pahorku, plastická operace pochvy, hymenoplastika (rekonstrukce panenské blány) či zvětšení bodu "G" kyselinou hyaluronovou. Profesor Pavel Ventruba, stejně jako jeho kolegové, nabízí nezávaznou konzultaci na klinice, pokud si pacientka není jistá, který zákrok je pro ni nejvhodnější.

Naše ordinace

Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA v současnosti působí na Gynekologicko–porodnické klinice MU a FN Brno a na klinice plastické a estetické chirurgie V-Clinic. Mezi jeho kolegy patří například:

  • MUDr. Tomáš Ventruba - plastický chirurg
  • Prof. MUDr. Jindřich Vomela, CSc., LL.M. - chirurg
  • MUDr. Jelka Vrastiaková - anesteziolog
  • MUDr. Dagmar Seidlová, PhD. - anesteziolog

Tým lékařských specialistů doplňují kvalifikované sálové sestry. Lékaři V-Clinic mají v současnosti za sebou více než 50 000 operací, což prokazuje jejich vysokou profesionalitu. Každý pacient je pro lékaře V-Clinic důležitý a cílem týmu kliniky je především pomoc pacientům tak, aby mohli znovu prožívat krásu svého vlastního těla.

Lokalita

V současné době se klinika plastické a estetické chirurgie V-Clinic stěhuje do nových prostor, a proto se s jejími odborníky můžete potkat na partnerské klinice SurGal,v Brně. Pro objednání lze využít telefonický kontakt, email či kontaktní formulář, který má V-Clinic k dispozici na svých webových stránkách.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.