Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Abdominoplastika a Homozygot

Petra1989
6. 12. 2022 · Poslední odpověď: 12. 12. 2022

Dobrý den,ráda bych se optala na abdominoplastiku. Mám úbytek váhy po bariatrické operaci (135kg-83kg/169cm a váha mi už rok stojí a zpevňuji, dále 3 porody. Ráda bych si nechala odstranit převis, jenže mám leidenskou mutaci homozygot. Před 13 lety flembotromboza LDK. je i tak možné podstoupit zákrok? Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
výkon lze určitě provést, ale bude pochopitelně rizikovější. Předpokládám, že flebotrombózu jste měla při vysoké obezitě, při stabilnější nižší váze je to riziko menší. Leidenskou mutaci má dnes obrazně řečeno "kdekdo". Asi bych volil pracoviště, které má k dispozici jednotku intenzivní péče, hematologii apod., tedy spíše kliniku v rámci nějaké fakultní nemocnice.

S pozdravem
Ivo Menšík
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 10. 12. 2022
Dobrý den,
v toto případě je abdominoplastika pro vás velice rizikovou operací a pokud byste se k ní rozhodla, pak doporučuji ji podstoupit v nemocnici se zázemím JIP.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená paní, s problémem Vám doporučuji obrátit se na některou kliniku velké nemocnice, kde mají velmi dobré zázemí na pooperační péči. V Praze např. KPCH FN Královské Vinohrady, případně nem. Bulovka.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi