Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce kůže po operacích

zzz
zzz
30. 9. 2021 · Poslední odpověď: 13. 11. 2021

Dobrý den, po dvou císařských řezech v letech 2018 a 2020 mi zůstala mírná pupeční kýla a diastáza. Měla jsem podstoupit laparoskopickou operaci se síťkou, která by problémy vyřešila, bohužel z důvodu pooperačních srůstů musel lékař přistoupit k řezu. Jizva je sice krásná, ale v jejím okolí se mi vraští kůže a přestože jsem velmi štíhlá, břicho nevypadá nic moc. Trápí mě také kožní val nad jednou stranou jizvy po císaři. Lze tento problém řešit? Nevím ani, jaký zákrok bych měla zvolit? Stačil by zásah jen ve vrstvě kůže? V jakých cenových relacích se může operace pohybovat? A jak dlouho bych měla po operaci kýly (10.8.2021) nyní čekat, než se někam objednám? Děkuji předem za všechny odpovědi. ZM

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

určitě je lepší počkat 6-12 měsíců po operaci kýly a poté provádět korekci. Co se týče výkonu tak bude náročné zvolit optimální postup vzhledem k mnohým jizvám, nicméně si myslím, že se dá najít metoda, která vzhled významně zlepší.
Cena je různá na různých klinikách a odvíjí se také od typu a délky výkonu.
Zatím je vhodné pečovat o kůži, promazávat kůži břicha i jizvy výživným krémem a dělat jemné krouživé masáže kůže a tlakové masáže jizev.

S pozdravem

M Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 15. 11. 2021
Dobrý den,
nyní můžete jizvu masírovat, aby změkla a byla světlá. Další operace je možná za 6 až 12 měsíců, preferuji spíše po roce, kdy se již můžete domluvit s plastickým chirurgem o konkrétním výkonu. Cena je pak závislá na rozsahu operačního výkonu.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 10. 2021
Dobrý den,
korekce možná je, na osobní konzultaci doporučí lékař na základě vyšetření optimální řešení. Doporučuji počkat min. půl roku od operace.

S pozdravem
MUDr. Hana Skeřilová
Klinika YES VISAGE
Vážená paní,
měla byste navštívit kvalifikovaného plastického chirurga, který Vám při konzultaci doporučí pro Vás optimální řešení. Na vyšetření se můžete objednat kdykoli /vezměte s sebou svoji zdravotní dokumentaci/ , případná korekce by stejně proběhla v určitém časovém odstupu. Každá klinika má svůj ceník - cena za operaci se odvíjí od rozsahu zákroku.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2022
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 9. 2011
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 5. 2018
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 12. 2021
Operace dolních víček
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Nechirurgická korekce nosu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 3. 2023
Otoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021
Nechirurgická korekce nosu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2023
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2024
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 4. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi