Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Necitlivost kůže po operaci nosu

Uzivatel
20. 12. 2007 · Poslední odpověď: 17. 9. 2011

Dobrý den, jsem 14 dní po operaci nosu a stále mám pravou polovinu nosu (kůži) úplně necitlivou. Chci se zeptat, jestli si myslíte, že je to normální a může to ještě odeznít, nebo je to nějaký problém (je to dost nepříjemné - jako bych místo nosu měla nějaký cizí předmět z modelíny...). Na kontrolu ke svému lékaři mám jít až za 14 dní, tak se raději ptám tady. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 12. 2007
Nejlepší odpověď
Nelze říci, že je to obvyklé. Jedná se o periferní necitlivost kůže, která se s největší pravděpodobností zrestauruje. Máte-li ovšem nějaký problém, ihned se obraťte na svého operatera, třeba jen telefonicky. Stojí Vám to za to. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 20. 12. 2007
Dobrý večer. Prodlení se bát nemusíte. Spontánně se stav bude spíše zlepšovat, než zhoršovat. Chcete-li regeneraci nervů pomoci, užívejte komplex vit. B, např. Milgammu. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Cena operace nosu a konzultace u lékaře

eva297435
eva297435
25. 7. 2015 · Poslední odpověď: 4. 8. 2015

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat. Když si udělám termín na operaci nosu. Musím se tam jít domluvit předem, nebo to stačí den před operací? A kolik by to tak přibližně stálo? Fotky jsou přiložené, jak to vypadá teď a jak bych jsem si to tak přibližně přála. Děkuji vám předem.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den, doporučuji vybrat si atestovaného plastického chirurga ke kterému získáte důvěru( výsledky jeho práce jsou presentovány na internetu). Na konzultaci Vás vyšetří a vše Vám vysvětlí. Předběžně- dle fotografií- se zdá, že Vaše požadavky jsou reálné. Jiný postup Vám nemohu doporučit. Držím palce ať vše dobře dopadne, zdraví JB
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Nepřirozený nos po operaci

Seiby
Seiby
16. 6. 2020 · Poslední odpověď: 24. 6. 2020

Dobrý den ,moc vás prosím o názor nebo radu ,jsem 15 dnů po operaci nosu ,ale jsem úplně nešťastná :( nos se mi jeví jako by mi ho někdo promáčkl do obličeje nebo jako by mi na nej spadla pneumatika ,celkové vypadam divné :( poslu foto před a po. nevím jestli to jsou otoky nebo ja nevím ale mám z toho trauma :( vlevo před a vpravo po,místo mezi nosem a horním rtem je divné ,nepřirozené ,přijdu si ošklivá a nepřirozená ,dekuji za názor .

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
kontaktujte toho, kdo vás operoval, podle přiložených foto se nelze vyjádřit.. hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jizva po rhinoplastice

frydokar
12. 9. 2020 · Poslední odpověď: 14. 9. 2020

Dobrý den, jsem tři týdny po kompletní rhinoplastice, na jedné straně stehy stále mám a na druhé pouze v jednom místě, tam, kde steh již není, mám menší prohlubeň, místo je zarudlé, mírně hrbolaté, při úsměvu bolestivé. Chtěla bych se tedy zeptat, zda je to běžné a dojde k zacelení místa nebo se to bude muset řešit? Děkuji za odpověď.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 9. 2020
Dobrý den,
finální stav je možné hodnotit cca rok od operace. V případě jakýchkoliv pochybností se neváhejte obrátit na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2022
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2009
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2008
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2013
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 2. 2012
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 12. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi