Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejlepší metoda proti vráskám

seza
seza
30. 12. 2015 · Poslední odpověď: 25. 3. 2017

Dobrý den všem, ráda bych věděla, jaká metoda pro vyhlazení vrásek je vhodnější - trvalejší, zda výplň vrásek vlastním tukem nebo vyhlazení leasrem. Jsem před operací face-lift.SMAS a protože mi je již 69 let je zřejmé, že tato operace všechny vrásky neodstraní. Při dvou konzultacích mi bylo navrženo různé řešení a já nevím, jak se rozhodnout. Děkuji za odpověď. Helena

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 1. 2016
Nejlepší odpověď
Je o velmi individuální a mně se zdá nejlepší to co Vám navrhne Váš operater faceliftu. Někdy pomůže "přebroušení" obličeje laserem (rejivenace) někdy vyplnění a záleží na stavu vrásky zda vlastním materiálem, nebo synettickým mpřípravkem.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Alena Dvořáčková
Žádné recenze
Plzeň . 25. 3. 2017
Dobrý den, chirurgický face-lifting opravdu nedokáže odstranit všechny vrásky. Obtížně si poradí s nosoretními vráskami, neřeší vrásky na čele ani vrásky kolem očí. Vrásky, které po operaci zůstanou, lze po zhojení redukovat aplikací botulotoxinu (některé vrásky kolem očí, vráska mezi obočím) nebo výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové (nasolabiální vrásky).
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 7. 1. 2016
Dobrý den,
rozhodně počkejte po Vaší operaci a plném zhojení. Může se i stát, že budete s výsledkem zcela spokojena a pokud ne, je třeba, aby Vás lékař viděl a poté doporučil nejvhodnější možné řešení. Zatím se jen připravte na plánovaný zákrok a přeji Vám hodně spokojenosti a krásy do nového roku.
S pozdravem,
MUDr.Synková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 1. 1. 2016
Dobrý den,

souhlasíme s kolegy, nejprve je potřeba počkat až se ošetřená oblast zahojí a poté začít plánovat redukci zbylých vrásek.
Metod je více, nejefektivnější je vždy kombinace technik.
Záleží na množství a hloubce vrásek a také na vašem očekávání.
Vše s vámi probere lékař při vstupní konzultaci, kde naplánujete ošetření tak, abyste byla s výsledkem spokojená..

Krásné dny bez vrásek

Vám přeje

MUDr. M. Vojtíšková
Premium
Praha . 31. 12. 2015
Dobrý den, teprve po ukončení rekonvalescence, po faceliftingu, bych aktuálně řešila jakým způsobem postupovat s ošetřením povrchu pokožky - vyhlazení a korekce vrásek, takže na rozhodování máte ještě dostatek času a konzultace bych doporučovala absolvovat, jak jsme již zmiňovala v době pooperačního zhojení cca 2 měsíce po operaci. Návrh, která metoda bude pro vás nejvhodnější rozhodně nepožadujte touto cestou, to je nereálné, lékař Vám musí vidět a osobně zhodnotit daný stav pro návrh vhodné terapie !
Hodně štěstí v novém roce.
MUDr. Simona Bedřichová
Premium
Kladno . 31. 12. 2015
Já bych nejprve nechal zhojit planovanou SMAS a podle konecneho vysledku po zhojeni planoval dale
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2012
Křečové žíly
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 3. 2018
Laserové odstranění rozšířených žilek
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2017
Mezoterapie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 6. 2020
Lipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2007
Bichectomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2008
Korekce jizev
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2013
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 4. 2015
Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 10. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi