Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejlepší metoda na odstranění křečových žil

jindrule
jindrule
14. 3. 2018 · Poslední odpověď: 16. 3. 2018

Dobrý den. Ráda bych se poradila, jaká metoda by pro mě byla nejlepší, když mám jak vystouplé křečové žíly, tak i metličky. Křečáky se mi začaly dělat hodně brzo, snad už v 15 letech, nejdřív na vnitřních stehnech, pak i na lýtkách. Metličky mám nejvíc vzadu v podkolenní jamce a pak dolů na zadní straně lýtka. Máme to bohužel v rodině, ségra i mamka jsou na tom stejně. :( Zatím mě nijak nebolí, ale nevypadá to hezky. Po porodu se to ještě zhoršilo, ty hlavníí vylezou při sebemenší delší chůzi nebo stání, v létě je to hrůza. Tak uvažuju o operaci. ALE nerada bych operaci pod narkózou a abych byla co nejdřív v pořádku, kvůli péči o dcerku. Vůbec nevím, jakou metodu vybrat. Dají se vůbec odstranit velké křečové žíly i ty metličkové najednou? Nebo se to každé odstraňuje jinak? A když je mám na obou nohách, tak se to operuje najednou nebo postupně? Také nevím, s čím cca počítat finančně. Předpokládám, že ty šetrnější metody asi ze ZP hrazené nebudou. Děkuju, J.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 15. 3. 2018
Dobrý den,bohužel bez vyšetření a zhodnocení duplexní sonografie žil dolních končetin se nedokáži erudovaně vyjádřit k řešení Vašeho problému. Na naší klinice používáme velmi šetrné a přesto účinné metody, nejčastěji radiofrekvenční metodu CNUS Closure, která Vás neomezí dlouhou pracovní neschopností, nutná je, ale konzultace - osobní.
S pozdravem
MUDr. Milan Bartášek
*********
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 15. 3. 2018
Bez vyšetření ultrazvukem Vám nemůže nikdo seriózně poradit. Často se kombinuje řada metod , nabízíme všechny známé na našem oddělení cévní chirurgie , popř. doléčujeme na dermatologii- více informací na ********************.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Metod je v poslední době mnoho, ale efektivita komplexního odstranění se stále jako nejlepší alternativa jeví komplexní sklerotizace. Informace najdete na mých stránkách sklerotizace.cz. Je potřeba přijít na konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Radek Vyšohlíd
3 adresy v Moravskoslezský kraj, Praha (kraj), Středočeský kraj... . 14. 3. 2018
Dobrý den,
bez větší znalosti vašeho nálezu Vám nedokážu příliš poradit, doporučuji jistě návštěvu cévní ambulance a vyšetření. V současnosti lze vybrat ze širokého spektra metod,které jsou elegantní,malo bolestivé a umožní vám časný návrat k normálnímu životu. Cena závisí na volbě metody. Doporučuji se objednat.
S pozdravem Radek Vysohlid VenArt
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 14. 3. 2018
Tuto problematiku léčí nejlépe chirurgové s cévní specializací. Tam se obraťte.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Křečové žíly
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 1. 2018
Laserová operace křečových žil
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2015
Laserová operace křečových žil
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 8. 2014
Laserová operace křečových žil
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 1. 2017
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 2. 2018
Laserové odstranění rozšířených žilek
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2017
Křečové žíly
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 9. 2013
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2017
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi