Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Radiesse-měsís po aplikaci ( pocit horkosti, tlaku ve tváři)

Janira
1. 12. 2023 · Poslední odpověď: 5. 12. 2023

Dobrý den, před měsícem jsem byla na aplikaci radiesse do nosoretnich rýh. Efekt je opravdu hezký, ale mám neustále pocit trochu jakoby pálení a nepříjemného menšího tlaku v místech aplikace. Ve spodní části u koutku mám pocit, jakoby se mi tam tvořilo akné. Na omak nic neboli ani nejdou cítit žádné hrudky, ani tvar není zarudlá. Může to být ještě důsledek aplikace, který vymizí....nebo mám řešit u lékařky.? Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MyEsthetics
Brno . 5. 12. 2023
Dobrý den, na tuto otázku je poněkud obtížné odpovědět, protože má mnoho různých aplikačních postupů a jednotliví lékaři používají jednak různá ředění, popř. míchání s jinými produkty. Obecně lze říci, že 1 měsíc po aplikaci se nacházíte v tzv. proliferační fázi, pro kterou jsou nejrůznější změny v aplikovaných lokalitách běžné. Zásadou však zůstává fakt, že pokud se Vaše potíže neustále zhoršují, kontrola u aplikujícího lékaře bude vhodná.
S přátelským pozdravem,
MUDr. Martin Bulik, Ph.D
WhatsApp
Premium
Dobrý den,
měla by jste řešit s lékařem, který Vám aplikaci prováděl.

S pozdravem L. Hoferková

BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi