Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prohlubně a válečky pod očima

fresita
9. 10. 2008 · Poslední odpověď: 15. 10. 2008

Dobrý den je mi 36let,z profilu mám pod dolními víčky prohlubně,jakoby tam chyběl tuk.Jedná se o cca centimetr podél dolních víček.Jinak mám kůži spíše mastnější a silnější.Když se usmívám, udělají se mi pod očima jakoby ,,vuřtíky,,nebo ,,buřtíky,, podél celého dolního víčka-prostě pod dolním víčkem se mi vytvoří jakoby podélné tukové válečky.Nevím zda jsem to popsala dost jasně? Uvažuji bud o výplni vlastním tukem nebo jinou výplní,nebo operaci dolních víček s tím,že by se mi ztratily i trochu povadlejší rysy pod dolními víčky nebo plastickou operaci dolních víček laserem.Již jsem byla na dvou konzultacích-na jedné mi bylořečeno,že to na operaci dolních víček ještě není, na druhé mě chtěly na dolní víčka objednat.Problém co mi vadí je z profilu prohluben a při ´úsměvu takové ty podlouhlé válečky tuku podél celého dolního víčka..Snažím se to co nejvíce popsat a uvítám co nejvíce reakcí a aspon nějaké rady a samozřejmě pak tak dvě tři konzultace, protože bych opravdu něco, co mi pomůže ale je také vhodné vzhledem k mému věku.Děkuji vám všem MOC za Vaše návrhy či řešení.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 10. 10. 2008
Nejlepší odpověď
Máte-li na mysli "válečky" těsně pod řasami,patrné zejména při úsměvu,tak ty se nepovažují,za kosmeticky nežádoucí.Spíše naopak.Je to přirozenější,než kdyby jste měla víčka prázdná a propadlá.Prohlubně pod dolními víčky lze dobře korigovat "lipograftingem".Je-li dobře provedený je výsledný efekt trvalý,nebo minimálně velmi dlouhodobý.Nejlépe je vše posoudit při konzultaci.S pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 15. 10. 2008
Vážená paní,
dle Vašeho popisu, bychom měli odstranit dva protiklady, prohlubně v jednom místě a nadbytek tkáně /"válečky"/ na druhém místě. A to je dosti obtížné a rozhodně po internetu, bez znalosti Vašeho obličeje /ani foto není k dispozici/, nelze jednoznačně stanovit optimální postup řešení Vašeho problému. Z obecného pohledu situace asi řešitelná je, ale musí se to vidět. Máte-li reálný zájem o operaci, objednejte se, prosím, ke mně k nezávaznému konzultačnímu vyšetření
Přeji Vám hezký den, prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Premium
MUDr. Petr Hýža Ph.D.
Brno . 13. 10. 2008
Doporučil bych Vám nejlépe osobní konzultaci. S pozdravem, Dr. Hýža
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2020
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 4. 2021
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 2. 2008
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2008
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 8. 2007
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2019
Zvětšení hýždí
Žádné odpovědi
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2013
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Biostimulační laser
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi