Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úprava velkých stydkých pysku

Klarka34
Klarka34
1. 12. 2017 · Poslední odpověď: 10. 12. 2017

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na úpravu velkých stydkých pysků. Mám tedy i větší malé stydké pysky než je asi normální stav, ale zase tak hrozné mi to nepřipadá. Když stojím, tak zas o tolik nepřečnívají. Ale mám problém s velkými stydkými pysky, který je spíš asi estetický. Připadá mi, že jsou ochablé a jakoby z nich vymizel veškerý tuk. Když stojím, tak to ani není vidět a vypadají normálně, ale při pohlavním styku či orálním sexu, kdy jsou nohy od sebe to vypadá katastrofálně. Velké stydké pysky nejsou ani vidět, že by tam byly, je to spíš kůže, která mi ještě přijde celá zvrásněná. A v této poloze právě vyniká i velikost malých stydkých pysků a celkový pohled na mé genitálie v této poloze vypadá nevkusně a hrozně se za to stydím, proto ani orální sex neprovozuji. Je mi 24 let. Chtěla jsem se zeptat na možnou výplň velkých stydků, ale cena za výplň vlastním tukem, která se pohybuje kolem 30tis je pro mě dost vysoká. Neexistuje nějaký jiný způsob? Četla jsem i něco o výplni Metacrill. Můžete mi prosím s tím poradit, co si o této výplni myslíte? Dále jsem se chtěla zeptat, zda tuto operaci provádí v Praze nějaká doktorka, všude jsou jen doktoři a já se hrozně stydím s tímto problémem jít za mužem. Dále jsem se chtěla zeptat, pokud by zákrok byl prováděn mimo Prahu na jiné klinice, zda je možné po této operaci a v případě i doporučení zmenšení stydkých pysků jet autobusem do Prahy. Zda to nepůsobí nějaké obtíže, delší sezení. A pokud by byl prováděn zákrok jak zmenšení malých stydků a zvětšení velkých stydkých pysků,kolik by byla závěrečná cena a jak je dlouhá hospitalizace na klinice, kdyby se to provádělo současně. Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 4. 12. 2017
Nejlepší odpověď
Dobry den, vhodne je aplikovat k.hyaluronovou, ktera je telu vlastni a cena je 5000Kc. Zmenseni a zvetseni je mozne delat v jednom kroku.Hospitalizace jeden den. Dr.Rohacova(Gyncentrum,Praha)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
problematika trvalých výplní tady byla mnohokrát diskutována, takže jen velice stručně, je to otázka času, kdy budete mít po permanentním filleru potíže, a ke všemu řečenému jen jedna rada: kosmetickou operaci absolvujte jen tehdy, můžete-li si dopřát komfort transportu i hojení, jinak vynaložené finanční náklady budou jen nejmenším problémem, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 12. 2017
Musí se to vidět a rozhodnout o metodice. Takto přes internet to nejde...
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na *********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 12. 2017
Výplň velkých pysků tukem je nejpřirozenější řešení.Zákrok na malých pyscích možná nebude vůbec nutný.To lze ale rozhodnout jen při vyšetření.Nedoporučuji ale zákroky na malých a velkých pyscích provádět najednou.Nemám ve zvyku se podbízet cenou ale na našich www stránkách je cena do 20000 takže je veřejně dostupná.Osobně nejsem zastáncem použití Metacrilu a vím proč.Předpokládám ale že budou následovat odpovědi kde bude Metacril vychvalován.Myslím že muže nebo ženu profesionála (gynekolog,plastik ) nevyvede pohled na ženský genitál z míry.Nechápu proto váš stud zejména když veřejně popisujete své sexuální praktiky s jejich estetickým hodnocením.
s pozdravem Dr.Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 6. 2016
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 5. 2019
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2010
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 3. 2019
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 9. 2021
Laserová dermatologie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 10. 2022
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 3. 2021
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2007
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi