Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Červený a lesklý nos

Lea91
9. 10. 2013 · Poslední odpověď: 16. 10. 2013

Dobrý den, už přibližně 5 let mě trápí červený a lesklý nos. Nemám to pořád, ale když přejdu ze zimy do vyhřáté místnosti, jsem ve stresu nebo jsem unavená. Ostatní části obličeje mi nečervenají, ale pouze nos, včetně kořene. Navíc se leskne a vždy se jakoby zvětší, takže esteticky to není nic pěkného a vypadám jako alkoholik. Na nose mám rozšířené póry, ale na akné netrpím. A rozšířené žilky také nemám. Prosím o radu, jestli by to bylo možné řešit např. laserem, a jestli je nějaké řešení vůbec možné. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,
stav je potřeba vidět, pokud máte zájem, objednejte se na konzultaci přes naši recepci.
Děkuji.

MUDr. Hana Zimovčáková

BODY klinika plastické chirurgie
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

pokud Vás tento problém trápí již dlouhodobě, doporučila bych Vám navštívit Vašeho lékaře a poradit se s ním o průběhu léčby. Na rozšířené póry v obličeji Vám naše klinika může nabídnout frakční mikrojehličkovou radiofrekvenci, která póry již o prvním ošetření zúží, aktivuje v pleti kolagen a elastin a redukuje vrásky.

S pozdravem
Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny
Praha . 9. 10. 2013
Dobrý den,
popisované příznaky značí, že máte citlivé prokrvení nosu na vnější podněty, což bývá podkladem růžovky. Jestliže máte potíže se zažíváním, mohlo by to také ukazovat na spojitost a nutnost léčby.
Metodou volby je určitě ošetření cévním laserem a doplňková léčba stabilizující cévní stěnu.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Červenání, šupinatost pokožky, štípání, kruhy pod očima

Tomson
Tomson
5. 11. 2018 · Poslední odpověď: 6. 11. 2018

Dobrý den, hledám někoho kdo by mi dokázal pomoci. Byl sem na vyšetřeni, tam mi kožní nezjistila nic, jen mi předepsala nějaké masti, které stejně nezabírají, používám samé dražší přípravky jak na pokožku hlavy tak na pleť, ale zdá se mi, že zlepšení stějně nevidím, nemyslím si že to je normální, proto hledám někoho zkušeného, kdo tomu opravdu rozumí a kdo by mi mohl diagnostikovat čím trpím, projít nějakým vyšetřením, popřípadě nasadit léčbu, je to už delší dobu, myslel sem si, že to je normální věc to ale zdaleka taky nebylo v takovém stavu, proto sem to nebral v potaz, postupem času se to začína zhoršovat , červenání-šupinatění v oblasti pokožky hlavy hlavně nad čelem, střed čela, hlavně nos, šupinatění, štípání, teď ještě v chladnějším počasí je to o to horší, kruhy pod očima- poslední dobou bolest očí, vadí mi světlo, oči bolí hlavně i po ránu, ráno bílý povlak v koutku očí a v okolí řas, jako by byly vysušené, tak bych popsal pocity. Už se to nedá vydržet. Na 25 let mi to určitě nepříjde normální. Není to nic příjemného a dost mě to omezuje v osobním životě. Věřím že v dnešním světě moderních zařízení a metod se najde způsob jak tohle léčit. Přikládám pár fotek. Budu rád za všechny rady. Předem děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 6. 11. 2018
Dobrý den,
též se jednoznačně přikláním k osobní konzultaci, z přiložených fotek bohužel nelze diagnostikovat nic bližšího a stanovit nejlepší další postup. Můžete se objednat i k nám na tel.čísle *************

S pozdravem
MUDr. Milan Junášek
**********
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2012
Odstranění znamének
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2022
Laserová dermatologie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 8. 2011
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 3. 2013
Laserové odstranění rozšířených žilek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 2. 2009
Laserové odstranění rozšířených žilek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2008
Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 1. 2023
Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 1. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi