Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace křečových žil při kojení

sara50889
19. 1. 2011 · Poslední odpověď: 30. 1. 2011

Dobrý den,rozhodla jsem se konečně vyřešit můj problém s křečovými žílami,které mám na jedné noze.Jsem po třetím porodu(7měsíců),ale ještě kojím.Chci se zeptat,jestli je kojení problém,dále pak kolik by stál zákrok např.leaserem a na koho se nejlépe obrátit.Jsem z Prachatic(50km od ČB).Jsem zdravá,letos mi bude 40 let,mám pouze Leidenskou mutaci,žádné trombozy,potíže a ni otoky,jen velké nepěkné žíly po celé délce hohy(zepředu na stehně a zezadu na lýtku).Děkuji moc

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ART&VEN - žilní chirurgie
ART&VEN - žilní chirurgie
30. 1. 2011
Dobrý den, na našem pracovišti provádíme ambulantní operace v lokální anestezii. Lokální anestetikum, které používáme, přechází minimálně do mateřského mléka a pokud první dávku mléka po operaci odstříknete, nedostane se do něj nic. Operujeme tedy i kojící pacientky. Z ambulantních zákroků je možné provést operaci invaginačním strippingem, laserem nebo radiofrekvenční ablací. U Leidenské mutace je nutná zvýšená prevence trombembolické choroby, což operace v lokální anestezii umožňuje lépe, než operace v celkové anestezii. S pozdravem Martin Henzl
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
INTERKLINIK, s.r.o.
INTERKLINIK, s.r.o.
Žádné recenze
20. 1. 2011
Dobry den,
najlepsie je prist na konzultaciu k cievnemu chirurgovi Mudr.Molcanovi, ktory po osobnej prehliadke zvoli metodu - sklerotizaciu, laserom alebo chirurgicky podla rozsahu varixov.
Prosime v pripade zaujmu naskontaktujte na tel.cisle.
So srdecnym pozdravom,
Team Interklinik
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
České Budějovice . 20. 1. 2011
Dobrý den,
léčbou varixů laserem (EVLT) se zabýváme více než 10 let, ráda Vás objednám ke konzultaci. Zákrok se sice provádí ambulantně, přesto je nutné aplikovat určité množství anestetika (lokálně), takže zákrok by bylo vhodnější provést po ukončení kojení. Více informací o námi prováděné metodě najdete na našich nebo Vám je rádi poskytneme i telefonicky na tel.
Eva Ondráčková, Institut lékařské kosmetiky, České Budějovice
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová operace křečových žil
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 7. 2022
Křečové žíly
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 9. 2013
Laserová operace křečových žil
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 1. 2017
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2017
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 2. 2018
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2009
Křečové žíly
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 2. 2018
Křečové žíly
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2017
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2020
Křečové žíly
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi