Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena odsávání tuku

Uzivatel
1. 7. 2008 · Poslední odpověď: 2. 3. 2013

Dobrý den chci se zeptat kolik by stálo asi tak přibližně odsátí zadku,stehen,břicha a paží díky za odpověd. Mám ještě jeden dotaz a jaká by na to byla nejlepší a nejlevnější liposukce děkuju

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 2. 7. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den, cena liposukce dle velikosti odsávané plochy by byla 24.000 - 28.000 korun. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
30. 5. 2010
zkuste body-jet,
evtl s kombinaci smartlipo
neni nejlevnejsi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
5. 7. 2008
Veroniko, v naší První liposukční klinice provádíme tum.liposukce a máme velmi přijatelné ceny. Nabízíme taktéž možnost bezúročných splátek. Přesnou cenu stanovíme při bezplatné konzultaci.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 2. 7. 2008
Dobrý den, cena liposukce na Klinice GHC je již od 22.700,- Kč, samozřejmě záleží na počtu partií. Přesný cenový plán by Vám byl stanoven po konzultaci u plastického chiruga. Vstupní konzultace stojí 300,- Kč a v případě realizovaného výkonu bude z jeho ceny odečtena. Na vstupní konzultaci se můžete objednat Těšíme se na Vás, s přáním hezkého dne za Kliniku GHC Markéta Koňaříková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
1. 7. 2008
nejlepsi a nejlevnejsi se dosti kouse
nejlepsi je vetsinou drazsi neb alespon fair ceny
a tak Vam nabizme veskere formy odstranovani tuku a liposukce vcetne
SmartLipo
prijdte na konsultaci neb zaslete fotos a pak doladime cenu
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
1. 7. 2008
Dobrý den,provádíme pouze tumescentní liposukce,které pokládáme za nejšetrnější a nejmodernější metodu.
Odsátí všech krajin najednou touto metodou však není možné.Je možné provést např.paže a zevní stehna ale záleží na velikosti oblastí.Výkon je limitován vahou klienta a od ní se odvíjejícího množství použitého anestetika.

MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Pevný kulatý zadeček a pevná stehna

tequiera24
tequiera24
26. 5. 2015 · Poslední odpověď: 29. 5. 2015

krasny den chtela bych se zeptat na nejakou nejlepsi moznost liposukce kterou by jste mi mohli doporucit aby mi pomohla s mym problemem zadecek a vnitrni i vnejsi partie stehen ktere me hodne trapi:-(( jsem maminka dvou synu (3 roky a 7 let). je mi 27 let a i presto ze se snazim cvicit a dodrzovat nejake stravovaci navyky stale se mi nedari zbavit se velkeho nevzhledneho zadecku a stehen proto bych uvitala radu jaka moznost by na me problemove partie byla nejlepsi a hlavne trvala rada bych mela pevny maly kulaty zadecek a pevna stihla stehna ale asi je to pro me jen nesplnitelny sen :-(( chtela bych se prestat stydet a dokazat si v lete vzit minisukni a v posteli vedle pritele se svleknout aniz by se mi smal

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 5. 2015
I přez to, že jste zaslala relativně přehledný snímek, bude dobré se nechat vyšetřit a neřešit to přez internet. Pevnou tkáň bychom chtěli všichni, ne však všem jí příroda nadělila.
Typ liposukce je svým způsobem nevýznamný, protože po absolutním zhojení zůstává stav po výkonech stejný. Přístzroje spíše usnasdˇnují chirurgům výkon a urychlují rekonvalescenci. Liposukcí klasickou s pomocí Tumescence provádím od roku 1992. Vyzkoušel jsem přístroje téměř všech typů a tak si zmíněný názor troufám napsat, možná i přez výhrady některých kolegů.
To co byste potřebovala je na Vás a ne aby Vám někdo podsouval postup. Pravdou je, že na druho straně má zkušený chirurg přehled o eventuelním výsledku a doporučit postup by měl...
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Naše pracoviště Precizia, centrum estetické plastické chirurgie je v Praze je cca 430 m od stanice metra C "Háje (Východ z metra zvolte ten, který je na straně konce vlakové soupravy jedoucí z centra) Dále se vydejte směr ke kostelu (půjdete kolem něho, aby Vám byl po Vaší pravé ruce) a za ním dále vlevo do dvorany mezi panelovými domy. Jedná se o ulici Konstantinovu 1479/1, ale vchod do budovy našeho pracoviště je na opačné straně budovy, než odkud přicházíte, tedy z Metodějovy ulice.
Na konsultaci (500,-.), nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu -
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Kůže čtvrtý týden po Slimlipo bříška

sarka756820
10. 1. 2017 · Poslední odpověď: 12. 1. 2017

Dobrý den. jsem čtvrtý týden po Slimlipo bříška (okolí pupku, tuk.vrstva udávána operatérem 4-5cm, sportuji, 160cm, 58kg). Chtěla jsem se zeptat, nevidím, že by kůže nad pupíkem přilnula, je stále ,,volná jakoby s celulitidou,, (stejná jako byla předtím - po dvou porodech) ... Je možné, že se tento stav kůže ještě zlepší? Děkuji za odpověď.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 1. 2017
Nejlepší odpověď
 Vždyť jste po dvou dětech a nemůžete počítat s tím že krajina nad pupkem bude bez vrásek. Už na první pohled na koupališti zkušený chirurg a gynekolog pozná ženu v bikinách zda je po dětech či není a to právě podle krajiny nad pupkem a tvaru pupku. a to krajina se po dětech nenávratně, někdy více někdy méně, změní. Nevěřím tomu, že byste měla po dětech stejný stav. Výkon mohl situaci modifikovat a vypíchnout tento problém. Také se mohu mýlit :-)
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2008
Lipofilling prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Liposukce
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 7. 2010
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 1. 2020
Lipofilling
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Neinvazivní liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2014
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2010
Lipofilling prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 12. 2015
Lipofilling prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 6. 2018
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi