Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena vyplnění rtů vlastním tukem

Anonymní
evahjk
20. 9. 2008 · Poslední odpověď: 24. 9. 2008

Dobrý den, podstoupila jsem horní ret ..Nic mi nezůstalo..Jsem po asi dva měsíce.. Chtěla bych to zkusit znovu-je lepší vlastní tuk jako takový nebo ted uváděná nová metoda-transplantátu z tuku? Jde zvětšit oba rty najednou a můžu poprosit ač to nemáte moc rádi, jaká by byla asi přibližná cena za odběr, případnou aplikaci aj..Každé pracoviště má asi jiný postup, počet aplikací apod..Děkuji vám..Chtěla bych to podstoupit koncem října...

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj . 24. 9. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den, výplň rtů tukem je zpravidla vždy dočasná záležitost.
Pokud chcete trvalejší výsledek zajímejte se o chirurgické techniky typu V-Y plastiky, výplně rtů temporoparietální fascií apod.
Cena na našem pracovišti se pohybuje v závislosti na technice od 7.000 do 9.500,-Kč za jeden ret v případě dvou + 4.000,-Kč.
Z dočasných technik doporučuji výplň kys. hayluronovou (cena 3.800,-Kč) vydrží 6-12měsíců. S pozdravem Dr.Kurial
MYCLINIC prague
MYCLINIC prague
Žádné recenze
23. 9. 2008
Dobrý den,
nelze odhadnout rychlost metabolismu tuku v organismu, proto Vám raději doporučujeme zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou, efekt vydrží 9-12 měsíců. Pomocí této výplně lze dosáhnout velmi přirozeného efektu.
S pozdravem MYCLINIC prague
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 23. 9. 2008
Dobrý den,
na našem pracovišti tuto techniku zvětšování rtů neprovádíme, právě pro nejistý výsledek. Nevíme, kolik tuku se vstřebá, dokonce se může vstřebat asymetricky, nepravidelně a pak na rtech vzniknou nerovnosti. Já zvětšuji objem rtů a tedy i plochu retní červeně tzv. koriovými implantáty, které se vkládají do vypreparovaného tunelu pod červení. Korium je nejspodnější vrstva kůže, nevstřebává se a výsledek je definitivní, stačí jedna operace. Tyto koriové štěpy odebíráme z podhýžďových rýh. Cena za tuto operaci a vše, co s ní souvisí je 32 900 Kč. S pozdravem,
Prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Praha . 22. 9. 2008
Pro výplně rtů není vlastní tuk ideálním materiálem. jeho vstřebávání v této lokalitě je velmi rychlé a asi by jste byla stejně nespokojena, jako teď. Zkuste nějaký dlouhodobě účinný implantát.
S pozdravem dr. Entner
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

1ml výplně do rtu není vůbec viditelný

Rosara
Rosara
3. 12. 2019 · Poslední odpověď: 10. 12. 2019

Zdravím..prosím ..mám dotaz...před pár dny jsem si nechala vyplnit horní ret hyalur.per..ale nevidím žádný výsledek..odbornice ve studiu tvrdila,že mi do rtu vpravila 1ml...Je možné, že takové množství není znát..nebo co by mohlo být důvodem? Cena byla 5200..

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 12. 2019
Dobrý den,
1 ml výplně by měl být rozhodně viditelný.

S pozdravem
MUDr. Eva Urbánková, MBA
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipofilling
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 2. 2007
Zvětšení rtů
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 8. 2016
Lipofilling prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Lipofilling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2023
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2020
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 9. 2018
Zvětšení penisu
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 1. 2017
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 3. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi