Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolest a otok po liposukci podbradku

FAQ
FAQ
19. 9. 2016 · Poslední odpověď: 30. 9. 2016

Uvažuji o odstranění podbradku liposukcí. Na co se mám připravit po zákroku? Budu mít nějaký otok nebo modřiny?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 30. 9. 2016
Nejlepší odpověď
Po liposukci SlimLipo bývá otok mírný díky šetrnosti zákroku a asi po týdnu, kdy je třeba nosit kompresivní ohlávku bývá většinou otok již nepatrný.
Doporučujeme v prvních dnes nasadit Aescin (volně prodejný lék proti otokům)
Po liposukci Slim Lipo většinou modřiny nejsou.
MUDr.Ventruba Arte Clinic Brno
MUDr. Václav Poláček CSc.
MUDr. Václav Poláček CSc.
22. 9. 2016
Modřiny se mohou objevit, ale obvykle je lze bez obtíží zakrýt make-upem. Otok je po každé operaci, větší první týden, ustupuje postupně během 3 týdnů. Pak již je nepozorovatelný.

MUDr. Václav Poláček, CSc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Plzeň . 19. 9. 2016
To je zcela individuální. Někdo nemá skoro žádné modřiny a minimální otok, jiný má modřiny a otoky mohutné. Většinou do 1 týdne se to nejhorší vstřebá. Bolestivost nebývá velká a dá se velmi dobře utlumit analgetiky. Pro podporu vstřebání hematomů doporučujeme po operaci enzymatické preparáty ( Apocurenzym, Wobenzym…) a heparinové lokální přípravky ( Lioton gel).

MUDr. Kamila Šormová

Související dotazy

Složitost operace podbradku

mys232069
1. 6. 2015 · Poslední odpověď: 8. 7. 2015

Dobrý den,zajímalo by mě jak moc je složitá operace podbradku,co to obnáší a stojí.Nejsem silná,ale mám vidět z profilu rovnost mezi bradou a krkem a vypadá to strašně,nerada se fotím,protože je to většinou vidět.Prostě nic tukového,jen tam schází ten tvar,prolom.Děkuji za odpověď.

odpovědí (12)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 2. 6. 2015
Nejlepší odpověď
Asi nejúspěšnější je radiofrekvenční liposukce- odsaje tuk a hlavně vypne kůži!! Řešení "nitěmi" je vždy jen na chvíli a pro lidi, kteří se bojí a mají spoustu peněz. Existují i radikálnější výkony s úpravou krčních svalů, ale to je opravdu na osobní konzultaci s některým sz našich odborníků.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Povolená kůže v oblasti podbradku

FAQ
FAQ
22. 5. 2018 · Poslední odpověď: 22. 5. 2018

Dobrý den, mám problém s povolenou kůží v oblasti podbradku z důvodu velké ztráty hmotnosti. Je pro mě tato metoda vhodná nebo je vhodnější lifting obličeje?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Olga Bahníková
Praha . 22. 5. 2018
Nejlepší odpověď
Ošetření Belkyra je metoda pro řešení přebytečného tuku v oblasti podbradku. Pokud se jedná o povolenou pokožku, spíše bych volila jiné, miniinvazivní zákroky, jako je ošetření vysokofrekvenčním ultrazvukem Ultraformer III, radiofrekvencí Thermage, či ošetření niťovým liftingem ArtFilting.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Otok po slim lipo podbradku

Martinka115
Martinka115
3. 2. 2019 · Poslední odpověď: 9. 4. 2019

Prosím jak dlouho může být otok po slim lipo podbradku. Jsem po zákroku 3 den. Návlek sundám max na 5 min.po dobu hygieny. Dnes mi přijde že jsem natekla snad nejvíc. Nemohu se ani usmát. Bolest není nijak výrazná a při pohledu do zrcadla nevidím rozdíl před a po. Zákrok jsem podstoupila na vyhlášené klinice.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 4. 2. 2019
Dobrý den,
buďte prosím trpělivá, otok bývá během prvního týdne naprosto běžný. Chce to čas.

S pozdravem
MUDr. Tomáš Paduch
********
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 5. 2010
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2015
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2021
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 10. 2016
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2017
Odstranění podbradku
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 3. 2019
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2023
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 6. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi