Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak urychlit hojení po liposukci?

Uzivatel
25. 10. 2007 · Poslední odpověď: 26. 10. 2007

podstoupila jsem liposukci břicha,ale nebylo mi vůbec řečeno,jak pečovat po operaci o tuto oblast.Vlastně mi nebylo řečeno vůbec nic.Nebyly mi dány ani sací plínky,ani léky-nic.Jsem z toho dost rozčarovaná.Nevím jak dál.Některé klientky píší,že se má válečkovat,brát wobenzym atd.Já ač se ptala,mi bylo řečeno at mám klid a to je vše.Poradí někdo zda a jak urychlit trochu léčení.Jsem z Berouna.děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj . 25. 10. 2007
Nejlepší odpověď
Po liposukci: Za 2 dny je monžé se osprchovat, za 5 dní začít potírat plochy po liposukci Lioton 100 000 gelem 2x denně a začít provádět masáže odsávaných ploch - tzv. válečkovat do stran, toto provádět dlohodobě až do úplného změknutí odsávaných ploch a vymizení otoků. elastické plrádlo nosi 4 týdny, lehké cvičení monžo za 3 týdny, veškerý sport za 4 týdny. Plochy chránit 3 měsíce před sluncem - i před solárkem krémy s vysokým UV filtrem. S pozdravem Dr.Kurial
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
25. 10. 2007
Dobrý den, Wobenzym doporučuji, ale není bezpodmínečně nutný. Léky nepotřebujete, pokud máte bolesti, stačí Paralen. Válečkujte až po sundání kompresního prádla a jen tolik, aby to příliš nebolelo. Hlavně si nedávejte pásek do kalhot tak, aby byl utažený. Mohly by vzniknout nerovnosti vmáčknutím pásku.Veškeré info jsou na našich stránkách *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika
Žádné recenze
25. 10. 2007
Kolega Vám dobře poradil, jen ten Lioton můžete mazat i častěji. Zdravím Vás
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 10. 2007
Především si myslím, že Vaše slova by neměly být kritikou pracoviště, kde jste operaci podstoupila, ale hlavně kritikou Vaší. Mnoho takovýchto pacientek kritisují naší práci, tedy práci nejen takových amatérů, ke kterým jste patrně šla, když Vám nic neřekli, ale i erudovaných lékařů. Pokud jste byla schopna zaplatit za operaci nemalé peníze, lehla jste si nepoučená na operační stůl, pak se nedivím, že jste rozčarovaná. Povinností lékaře , který si veme za operaci peníze je řádně poučit pacienta a pokud na něco zapomene, nemůžete na to zapomenout Vy, protože je to Vaše tělo a Váš výsledek. Chápu, že jste byla asi natřesená na operaci a pak jste se zapomněla zeptat. Ale i po operaci je čas na to se na zbytek dotazů poptat než odjedete z pracoviště, ale i potom.
Ležte v klidu 2 týdny,choďte jen na WC a na jídlo, které Vám někdo uvaří a nenamáhejte se, mějte non stop kompresivní bandáž, obkladujte bolestivá místa, analgetika berte max 3 tbl denně které Vám vyhovují při jiných bolestech a na noc to co vás i bez operace uspí, když nemůžete usnout. Především ZAVOLEJTE svému operaterovi a poptejte se na zbytek. Jeho odpověď je jeho povinností, to jste si zaplatila. Zdraví Dr. Tomášek ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 25. 10. 2007
Dobrý večer, děkuji za dotaz. Nahlédněte do předchozích diskusí a přiložených článků. Najdete tam většinu doporučovaných variant péče po liposukci. Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2012
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 4. 2012
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2008
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 10. 2019
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 7. 2018
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 3. 2009
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi