Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po modelaci ptotických prsou s implantáty

Lucci
21. 10. 2013 · Poslední odpověď: 20. 11. 2019

Dobrý den, jsem již 6 týden plus 2 dny po modelaci ptotických prsou + implantáty. Mám bohužel asymetrii (před operací byla asymetrie obráceně - pravé prso o trochu větší - proto lékař řešil tento problém o 25 ml většími implantáty - nyní asymetrie opačně) Stále čekám, že se to spraví, ale začínám o tom dost pochybovat. Můj lékař mně ujišťuje, že je vše v pořádku, ale nemám takový pocit (proto ho také hodlám navštívit příští týden). Ale zajímalo by mne, zda budu v právu, pokud si budu stěžovat na takovýto výsledek. Nebo je ještě možné,že by se prsa srovnala? děkuji za Vaše názory

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 22. 10. 2013
Dobrý den, zde těžko soudit, asymetrie tam je na první pohled patrná, ale myslím, že operace je provedená dobře a takovou asymetrii neudělá rozdíl 25 ml rozdílný implantát....je dosti možné , že v levém prsu je možná výpotek, který by takovou asymetrii mohl udělat, což ale bez klinického vyšetření či doplňkového UZ je pouhá spekulace z mé strany....navíc neznám nález před operací, proto vážně velmi těžko posuzovat....rozhodně se obratťe na svého operatéra a s ním vše řešte...věřím, že najdete společné řešení Vašeho problému...
S pozdravem....Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 9. 2017
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 9. 2020
Modelace prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 3. 2019
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2016
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2019
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi