Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Je možné řešit modelací prsou jejich asymetrii?

FAQ
FAQ
12. 4. 2011 · Poslední odpověď: 8. 9. 2017

Je mi 22 let a trápí mě výrazná asymetrie prsou. Nechtěla bych ale prsní implantát. Je možné můj problém vyřešit modelací prsou?

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Štěpán
Brno . 8. 9. 2017
Lituji, ale na dotaz nelze odpovědět. Ano je to možné, ale záleží to konkrétním tvaru prsů.
MUDr. David Štěpán
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 24. 5. 2016
Modelace je jednou z nejčastějších metod, jak dosáhnout symetrie prsou. Doporučuji konzultaci u plastického chirurga, který Vám nabídne všechny možnosti a doporučí tu nejvhodnější pro Váš konkrétní případ.

MUDr. Jiří Bayer
Klinika GHC Praha
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 25. 11. 2012
Dobrý den, pokud je větší prso výrazně větší, tak není problém provést redukci prsu či jeho pouhou modelaci a upravit tak stav na hrudníku......v případě velké asymetrie je možné ,aby výkon hradila ZP v zařízení, kde je smlouva s Vaší ZP......s pozdravem...
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
asymetrie prsou lze řešit pomocí bioplastiky, tj bez klasické operace, bez jizev. V prsu se vám po aplikaci bioplastického materiálu vytvoří vlastní vazivo a prsa jsou pak i na pohmat stejná. Je však potřeba provést konzultaci, aby bylo možno určit jednak kolik bioplastického materiálu by bylo potřeba aplikovat a jsou-li vaše prsa velikostí na tento zákrok vhodná. Máte-li prsa velká, pak by byla vhodnější klasická operace - modelace, resp. zmenšení většího prsu, máte-li prsa malá, pak by bylo vhodnější, jednodušší a bezpečnější zvětšit menší prs na velikost druhého.
Podrobné informace o bioplastice najdete na mých stránkách ********. Pokud byste měla zájem o konzultaci, můžete mě kontaktovat prostřednictvím stránek.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová - BIOPLASTICA
****** (dosud ještě přesměrováno na původní adresu *******)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 22. 2. 2012
Výraznou asymetrii lze řešit spíše zmenšovací operací jednoho prsu,případně v kombinaci s modelací menšího prsu.
MUDr.Jiří Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Ano, asymetrii prsů lze vyřešit modelací, případně redukcí většího prsu, pokud je jeden prs výrazně menší. Alternativou je zvětšení menšího prsu transplantací tuku, záleží na konkretním nálezu. Zdravím Trupar (******)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Modelace povadlých prsou

Loveska
Loveska
15. 2. 2018 · Poslední odpověď: 24. 4. 2018

Dobrý den, včera mě odmítl jeden pan doktor udělat modelaci prsou, že i po modelaci by tam nebyla taková změna... Byla sem zklamaná, neboť to jsem nečekala.

Na internetu sem viděla hodně podobnych prsou, viz. fotka... Takové bych si také přála.

Děkuju

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 2. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, nevidím důvod modelaci provést, operace by byla jistě s pěkným estetickým i funkčním efektem. Nejspíše kolega modelace prsou nemá v oblibě. Namístě je jistě osobní konzultace, případně několik.
S pozdravem Dr. Horyna Pavel

Asymetrie prsu u nedospělé pacientky

FAQ
FAQ
12. 8. 2016 · Poslední odpověď: 4. 9. 2017

V kolika letech nejdříve je možné uvažovat o operaci asymetrie prsou? Je věk 15 let (se souhlasem rodičů) již dostatečný?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Štěpán
Brno . 4. 9. 2017
Pravděpodobně není. Operaci nelze doporučit dříve, než po ukončení vývoje prsů. Je potřeba mít na paměti, že prsy se mohou podstatně změnit po těhotenství.
MUDr. David Štěpán
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Výměna implnatátu nebo modelace - augmentovaná prsa po kojení

Katuska29
3. 12. 2019 · Poslední odpověď: 10. 12. 2019

Dobrý den, je možné prosím vyřešit můj problém? Jsem 6 let po augmentaci, 400 ml, Mentor, pod sval. Nyní po kojení mám velký pokles prsou a viditelné vlnění ve spodní i horní části viz foto. Jsem hubená, 168/49, bohužel nemohu přibrat ze zdravotních důvodu. Jakým způsobem prsa "opravit"? Děkuji.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 12. 2019
Dobrý den,
doporučuji Vám osobní konzultaci, kde zjistíme jaký postup je pro Vás nejvhodnější.
S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 1. 2019
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2018
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 7. 2017
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 3. 2022
Modelace prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022
Modelace prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi