Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizvy po zmenšení prsou-co s tím?

Anonymní
kototama
25. 11. 2009 · Poslední odpověď: 30. 11. 2009

Dobrý den,

před 9 lety, jsem jako 17 podstoupila zmenšení prsou, tehdy hlavně díky bolesti zad a z psychických důvodů. Do teď mi nezmyzely jizvy, a některé nevypadají hezky. Při poslední kontrole, která proběhla před několika lety, mi paní doktorka řekla, že mi praskla vnitřní jizva na pravém prsu, a že pokud budu chtít, za 5 let mi to opraví.

Do této doby nemám opraveného nic, a ráda bych se jizev (některé vystupují) alespoň částečně pokusila zbavit. Je to stále možné? Bylo by to finančně nákladné?

Velice děkuji za Vaší odpověď.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 30. 11. 2009
Vážená slečno,

korekce jizev je relativně běžná záležitost, vysvětlení od paní doktorky mi připadá velmi divné, to je však nutno prodiskutovat v rámci předoperačního konzultačníhio vyšetření. Princip chirurgické korekce jizev spočívá v jejich vyříznutí a pečlivém sešití. Operací očekávejte zlepšení stavu, nikoli jejich odstranění. Pokud je jizev více, je nutno operovat v narkoze s následnou 24 hodinovou hospitalizací. Cena se odvíjí od rozsahu zákroku, pokud by šlo o úpravuá všech jizev po mammaplastice, pak bychom, velmi pravděpodobně, účtovali sumu na úrovni 20 000 Kč /vše zahrnuto/.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
26. 11. 2009
Dobrý den,
jizvy po redukční mammaplastice jsou pochopitelně přítomny a nelze se jim vyhnout. Rozsah a vzhled jizev jsou pak velice individuální a máte-li zájem o vylepšení, úmyslně nepíši odstranění, rád Vás pozvu na osobní konzultaci na kliniku, kdy lze nejlépe zhodnotit stav jizev a možnou korekci. Tato samotná není finančně náročná. Co je míněno vnitřní jizvou opravdu nevím, jsou-li ovšem jizvy výrazné a široké, pak jistě stojí za zvážení případná korekce. Mějte se hezky, MUDr.Petr PACHMAN, , Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 26. 11. 2009
Dobrý den, při každé operaci vznikají jizvy, které jsou podle hojení u každé pacientky jiné. Některé jsou velmi jemné, jiné bohužel širší. Ale tyto bohužel nezmizí nikdy. Co znamená prasklá vnitřní jizva těžko říci. Vnitřní jizvy, pokud jimi myslíte jizvy v hloubce pod kůží, tak tyto asi viditelné nejsou. Korekce širších jizev na kůži je jistě možná, ale velmi nevděčné, protože zda po půl roce opět nedojde k rozšíření jizvy, nelze dopředu nikdy přesně říci. Dovětek, že do této doby nemáte nic opravené.....chápu tak, že vzdor nabídky paní doktorky jste tuto asi od té doby nenavštívila a na případné korekci se nedomluvila. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Lhůta pro schválení zmenšení prsou

Brambora
Brambora
18. 5. 2018 · Poslední odpověď: 22. 5. 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak dlouho trvá schválení,či zamítnutí žádosti revizním lékařem na zmenšení prsou ze zdr.důvodů?Žádost lékař posílal 2.5. a 30.5. mám předpokládaný termín operace.Již vyřizuji předoperační vyšetření a stále nevím,zda mi byla operace schválená,či zamítnuta.Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
správně současně s lékařem , který žádá, by měla dát pojišťovna vyjádření na vědomí I vám, ale to se standardně děje pouze při zamítnutí, rozhodně kontaktujte lékaře, se kterým jste na výkonu domluvená, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 12. 2013
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 7. 7. 2018
Zmenšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2010
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2013
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi