Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace či nutná i modelace

Nella75
6. 6. 2021 · Poslední odpověď: 11. 11. 2021

Dobrý den, ráda bych Vás odborníky požádala o Váš názor. Dají se tato prsa zvětšit, tak aby vypadala dobře, i bez modelace? Nebo je modelace nutná, např. jen kolem bradavky? Dost sportuji, proto mám představu velikosti mezi B a C. Nevadí mi, když se zachová tvar prsou, jen bych nechtěla, aby mi bradavky směřovaly dolů, když mám pod prsy méně kůže. Vyřešil by to anatomický implantat? Nebo je modelace nutná? Moc děkuji za Váš názor.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 9. 6. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den Nello!
Dle fotek bych určitě doporučila augmentaci kulatým implantátem, anatomicky implantát by povislý tvar prsou naopak zhoršil. Aby tvar prsou byl pěkný i po zvětšení implantátem, bude třeba ještě doplnit modelaci kolem dvorce. S touto technikou - kombinace zvětšení prsou implantátem s modelací kolem dvorce - mám velice pěkné výsledky.
Ráda Vám vše vysvětlím a ukáži na osobní konzultaci u nás na klinice. Pokud tedy budete míti zájem, můžete nás kdykoli kontaktovat – kolegyně na recepci Vám nabídnou vhodný termín konzultace se mnou, a já se budu těšit na Vaši návštěvu.
S pozdravem,
MUDr. Aneta Krajcová
Plastický chirurg ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 11. 2021
Dobrý den,
bez modelace nebudou prsa symetrická, i když i tak by se dala zvětšit, pokud by vám tato asymetrie nevadila. Pokud jsou prsa již povadlá, pak je vhodné implantát vložit pod žlázu, aby v budoucnu nevzniklo tzv. dvojité prso, kdy implantát by svalem byl držen ve vyšší poloze a přes něj by jakoby přepadávalo prso. Ke zlepšení tvaru prsou se ve vašem případě doporučuje dát anatomický implantát s vyšší projekcí, který dvorec mírně zvedne a přitom nad dvorcem bude mít prso přirozený tvar.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 6. 2021
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní, doporučuji v první řadě podstoupit osobní konzultaci a vyšetření.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Zvětšení prsou. Větši a plnější prsa. 24 let

klaran473917
klaran473917
13. 7. 2018 · Poslední odpověď: 17. 7. 2018

Zdravím Vás a mám otázku spíš na chirurg.lékaře.Trápí mě moje povislá prsa kde jde vidět i asymetrie . Je mi 24let a jsem bezdětná(nemám je ani v příštích 8mi letech v plánu).Chtěla bych krásné větší a plný prsa.Rozhodla jsem se pro Motivu ale nevyznám se jaké ? Plánuji konzultaci na listopad ale jakou velikost by jste doporučili? A s modelací asi mám též počítat že ?

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 17. 7. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
každé tělo je jedinečné, proto je i druh a velikost implantátu nejlepší vidět. Vše bychom Vám vysvětlili na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. Pro bližší informace o zákroku a konzultaci se neváhejte obrátit na naše odborné konzultantky.
S pozdravem,
MUDr. Jiří Borský, PhD.

Zvětšení prsou pomocí tuku

VeruVackova
26. 7. 2020 · Poslední odpověď: 30. 7. 2020

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, chtěla bych zvětšit poprsí, bohužel mám je čím dál menší a ráda bych zkusila kliniku v hk. Chci se zeptat, šlo by to pomocí toho tuku odsát a následně vložit do prsou?A bolí víc klasické implantáty nebo tuk? Vážím 60 kilo a je mi 22 let, měřím 165 cm a nahoře toho bohužel moc nemám a moc mě to trápí, děkuji za odpověď.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 30. 7. 2020
Dobrý den,
výhodou zvětšení prsou vlastním tukem je nulové riziko antigenní reakce, čili reakce na cizí materiál. Dále i rychlé hojení a šetrnost zákroku samotného. K výkonu stačí pouze vpichy kanylou, díky čemu nehrozí vznik jizev, ani dlouhá rekonvalescence.

Naši pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě i Bratislavě. Doporučujeme začít osobní a nezávaznou konzultací.

S pozdravem
Prim. MUDr. Martin Molitor

bottoming out - posunutí implantátu

Petule22
Petule22
28. 7. 2020 · Poslední odpověď: 31. 7. 2020

Dobrý den, jsem 5 měsíců po reoperaci - modelace s augmentací. Tato operace byla již druhá v pořadí, jelikož se první nevydařila. Bohužel i po druhé mám komplikace. Implantát se mi sesunul po těle (tzv. bottoming out), tudíž se mi posunuly jizvy mimo podprsní rýhu. Co mi ale vadí víc, je, že se mi tím pádem objem prsou soustředí do spodní části a v dekoltu objem téměř zmizel. Což je samozřejmě pro mě trochu zklamání z výsledku. Mám 300 ml, kulatý implantát pod svalem. Mám obavu, aby se do budoucna prsa neprověsila ještě víc. Prosím o názor na to, zda je tento můj stav ještě v normě, nebo zda jsou už prsa níž, než by měla být a měla bych to již začít řešit, abych do budoucna předešla větším komplikacím. Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 7. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
určitě stav proberte nejdříve s Vaším operatérem

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 8. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 6. 2017
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2020
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2024
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi