Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modelace či modelace se zvětšením?

Luku
4. 8. 2021 · Poslední odpověď: 10. 8. 2021

Dobrý den. Prosím o radu jestli by jste dle fotografií doporučili pouze modelaci nebo je možná i modelace včetně augmentace v jednom zákroku. Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 8. 2021
Dobrý den,
v podstatě záleží na vás, jestli byste chtěla mít prsa větší než nyní, nebo jste spokojená s velikostí, jakou máte nyní. Podle toho je možná operace modelace s implantáty nebo modelace. měla byste vědět, že implantáty by se měly po 10-15 letech měnit, v případě potíží i dříve.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová, Asklepion Praha
Dobrý den,
dle fotografií bych Vám doporučoval zvětšení prsou silikonovými implantáty společně s modelací.

Zdravím Vás

Tomáš Ventruba V–Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, jste učebnicovým příkladem, kterého by si měly povšimnout ženy s podobným problémem. Máte poměrně málo objemné poprsí s dosti velkým poklesem. V této situaci je na místě jednoznačně provést modelaci-augmentaci. Touto operací zmizí pokles, prsa se zdvihnou a náležitě doplní objem.
Jinou alternativu nevidím.
Výsledkem "pouhé" modelace by byla prsa menšího objemu, liftovaná, dobře tvarovaná, prostě malá, hezká. Pokud by se provedla jednoduchá augmentace, konečný výsledek by byl horší než uspokojivý.
Vše musíte do detailu odkonzultovat se svým budoucím operatérem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 8. 2021
Dobrý den,
dle přiložené fotografie se přikláním k modelaci. Doporučuji podstoupit osobní konzultaci a na základě vyšetření doporučíme pro Vás nejvhodnější postup.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Dobrý den, tady jednoznačně i s modelací, je tam větší pokles prsou a prostá augmentace by přinesla nehezký výsledek.
S pouzdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Korekce nebo výměna implantatu po 4 mes

Agnes641281
Agnes641281
1. 10. 2018 · Poslední odpověď: 3. 10. 2018

Dobrý den, je možné vyměnit implantaty po 4mes od augmentace s periareol.modelaci? Pokud by byl pristup napr.z poprsni ryhy, aby se znovu nezasahovalo do jizev kolem dvorcu? Nastalo u me sesunuti implantatu o neco nize a s tim spojene esteticke nedostatky a nemoznost nosit kosticove podprsenky. Kdyz by se korigoval ten posun, zaroven bych mela zajem o vymenu implantatu za jinou znacku, asi Motivu, ktera tolik nevlni a je prirozenejsi, a sirsi zakladnu, aby se vyplnilo meziprsi a dekolt. Dekuji za případné odborné názory.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den, každá reoperace má svá rizika zdravotní i estetická. Je opravdu velmi dobře,že se ptáte ,ale ještě lepší je provést osobní konzultace a vyšetření,protože zde na portálu jsou opravdu rady pouze obecné, nelze navrhovat řešení bez znalosti celkového stavu klienta(pacienta).
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Metoda zvětšení prsou při asymetrii po kojení

katka850786
katka850786
27. 11. 2019 · Poslední odpověď: 2. 12. 2019

Dobrý den, kojila jsem rok a půl a po kojení mám každé prso jiné. Co by jste doporučili, modelaci nebo zvětšení vlastním tukem? A jaká by byla cca cena? Předem děkuji K.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 2. 12. 2019
Dobrý den,
takto na dálku lze jen odhadovat, musí se to vidět. Nutná je osobní konzultace u lékaře, kde pro Vás stanovíme tu nejvhodnější metodu zákroku. Můžete se stavit na nezávazné konzultaci také u nás na Klinice YES VISAGE, kam se můžete objednat
S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Poptávka zvětšení prsou b-lite

Pavla510
Pavla510
30. 6. 2019 · Poslední odpověď: 10. 7. 2019

Dobrý den.Chtěla bych si nechat zvětšit prsa implantáty b-lite/jsem aktivní sportovkyně/.Je mi 47 let(mám 2 cysty v pravém prsu a matka měla rakovinu prsu v 50ti letech/.Hledám lékaře,krerý by mi provedl zákrok.Zárověn prosím dámy,které tyto implantáty mají,aby mne s výběrem pomohli svým doporučením,nejlépe formou soukromé zprávy.Děkuji.Pavla

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 7. 2019
Recenzí na B lite je málo, protože se jich moc nedává vzhledem k ceně. Jak píše Dr. Kulhánek proncip operace je prakticky stejný, jen vzhledem ke konsistenci materiálu může být delší jizva v podprsní rýze, odkud je to nejrozumnější aplikovat. Já provádím zvětšení prsů cestou z podpáždí, ale to musí být standardní silikonový implantát a to jen kulatý, protože jen ten lze protáhnout malým otvorem ve vrásce v podpáždí. Já osobně nemyslím, že vahový rozdíl materiále je tak veliký.
Přijďte na konsultaci k nám, vše vysvětlím.
Na konsultaci se můžete objednat na *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 8. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Modelace prsou
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2018
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 9. 2021
Modelace prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2019
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi