Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Šišaté prso po augmentaci

Macondra
10. 5. 2023 · Poslední odpověď: 15. 5. 2023

Pěkný den, 2 měsíce zpět jsem podstoupila augmentaci. Bylo my vloženo 395ml přes dvorce. Anatomický implantát. S velikostí jsem spokojená.. ale jedno prso se nezakulacuje. Naopak je stále šišaté a jakoby se něůže začít kulatit kvůli jizvě kolem dvorce. Alespoň doufám, že to je jen jizvou. Nemůže být pretočený implantát? Vidím na fotkách odlišný tvar. Když dám ruce nahoru, tak je vidět, ze jsou obě prsa spíše kulatá. Můj doktor mě uklidňuje, ale já se opravdu bojím, abych neměla nyní nějakou asymetrii, která původně nebyla. Co bych mohla pro zlepšení udělat?

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
podle fotografií soudím, že nebyla provedena jenom augmentace, ale zároveň minimodelace kolem dvorců, což je velmi podstatný fakt. V tomto případě bývá pooperačně žláza velmi často takto zploštělá a většinou se opravdu tvar s časem zakulatí. Přetočení implantátu je velmi málo pravděpodobné. Pro nějaké zlepšení nyní nemůžete dělat nic, vaším jediným "lékařem" je čas.
S pozdravem
Ivo Menšík
BODY klinika plastické chirurgie
FORMÉ Clinic
Praha . 15. 5. 2023
Dobrý den. Výsledek operace po 2 měsících opravdu nelze hodnotit. Buďte trpělivá, tvar se bude ještě měnit, povolí. Můžete zkusit prsy stlačovat jemně k sobě, jizvy masírovat, aplikovat speciální gely na hojení jizev. Kůži promazávat olejíčkem. Věřím, že budete spokojená. Prsa máte hezká. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 13. 5. 2023
Dobrý den,
výsledek je velmi pěkný, jste teprve 2 měsíce po operaci, tkáně se ještě uvolní. Buďte trpělivá.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená slečno, dokonalá symetrie u párových orgánů v přírodě neexistuje. Neznám Váš předoperační stav, v této chvíli se domnívám, že výsledek je mezích očekávaného výsledku. Nelámejte si s tím hlavu. Akceptujte názor svého operatéra.
S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2014
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi