Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Botox - spadlé čelo

CharlieJohnson
16. 6. 2017 · Poslední odpověď: 4. 10. 2018

Dobry den, byla jsem na botox do cela a cele celo mi spadlo. Vrasky sice zmizely, ale mam porad jakoby unavene oci a vypadam zamracene, i kdyz bez vrasek. Spadlo mi i oboci, pred apliks i jsem mela obliuk, nyni jen rovnou caru. Da se s tim neco delat? Napr. Dat novou davku botoxu jen do koutu, aby se to oboci zvedlo?

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Hezký den,
vzhledem k tomu, že jste nepřiložila fotku vašeho čela, nelze posoudit, zda vámi uvažovaná korekce dopíchnutím by problém vyřešila. Dle vašeho popisu stavu, ale nejspíše nebude reálná. Bohužel nyní s pokleslým čelem nic nenaděláte, ale pro uklidnění se čelo za nějaký čas pozvedne samo.
Dr. Vidura
Premium
Praha . 26. 6. 2017
Dobrý den, bohužel,toto se může stát. Lékař,který Vám zákrok prováděl,Vás měl seznámit se všemi nežádoucími účinky,které mohou nastat. Musíte to pár týdnů vydržet,než se vše upraví. Určitě to před další aplikací lékaři nahlášení,on by poté měl zvolit lépe umístěnou aplikaci Botoxu.
S pozdravem MUDr. Martina Zlínská
AURUM AESTHETIC CLINIC
Dobrý den,

bohužel nezbývá nic jiného než počkat, až účinek botoxu odezní. Proces můžete urychlit rozmasírováváním.

Pěkný den,

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 18. 6. 2017
dobrý den, někdy je možné situaci zlepšit aplikací botulotoxinu do "mračivky", která má stahovací efekt na čelo, takže jejím vyřazením by se mělo čelo liftovat... je potřeba to ale osobně vidět a probrat.
Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... . 17. 6. 2017
Hezký den,
čelo zůstane takto dny nebo týdny, pak se vše upraví. Příště možná jinou dávku a malinko do jiného místa, ale museli bychom to vidět. Tedy upozorněte lékaře, že se to stalo aby příště aplikoval jinak.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2023
Injekční výplně
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 5. 2013
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 9. 2020
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 5. 2019
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 6. 2008
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2020
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 2. 2015
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi