Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spadlé čelo po aplikaci Dysportu

Makky
30. 4. 2013 · Poslední odpověď: 3. 5. 2013

Dobrý den,je mi 46 let ,jsem 3 týden po aplikaci dysportu do čela a okolo očí. Na dysport chodím již 4 rokem a vše bez problémů. Nyní mi lékař do čela dal více vpichů než jindy a již 3 týden mám jakoby nateklá víčka, témeř spadlá na řasách,že není možné nalíčit víčko.Vždy jsem měla velké oči a nyní vypadám jak mongol.Pan doktor me neustále telefonicky uklidnuje(ani me nepozval na kontrolu),že to přejde nejdříve po týdnu, pak zase po 14 dnech, po 3 týdnech ,pak po 4 týdnech..už mu moc neveřím, ptž jsem přesvědčená,že mi\"spadlo čelo\". Každý klient se me zeptá, jestli mne něco netrápí,vypadám opravdu hrozně a to za 6.300Kč...Moc prosím, nedá se to nějak zvrátit? Mám masíovat čelo, nebo co pro to mohu udělat ,at nevypadám takhle ještě 3/4 roku..MOc děkuju za jakoukoliv radu, jsem neštastná...

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,

Klinika estetické medicíny Petra Clinic Vám může nabídnout radiofrekvenční ošetření čela či biostimulační laser. Bylo by však potřeba, abyste přišla na bezplatnou konzultaci, na stav čela bychom se podívali a doporučili Vám následnou neinvazivní metodu pro korekci této partie. Kdy by bylo možné dostavit se na konzultaci?

S pozdravem
Petra Řehořková
Premium
Praha . 1. 5. 2013
Dobrý den, bohužel toto bývá rekace po aplikaci většího množství botoxu, musíte čekat do vstřebání účinné látky, nebo se můžete pokusit masážemi o rychlejší vstřebání (po 3 týdnech již, ale nemusí být efekt), nebo zkuste některou z neinvazivních "omlazovacích" metod pro pokožku např. radiofrekvenční ošetření, laserové ošetření, prostě takové, kde je použita vyšší tepelná energie. Nevýhodou ovšem bude nutnost úhrady za tento zákrok, případně se v tomto směru můžete domluvit s ošetřujícím lékařem. S pozdravem MUDr. Simona Bedřichová
**********
Premium
Kladno . 1. 5. 2013
Dobrý den,
účinek botulotoxinu je skutecne nezvratný. Dobu působení zle zkrátit masáží oblasti, užíváním vitaminu B, a elektrogymnastikou - napr. pri elektrokosmetice (tim je sval stimulovan a ma podnety k urychleni regenerace). Bohužel i při takto zvýšené péči bude účinek botulotoxinu dlouhodobý
MUDr. Lucie Jurtinová
Praha . 1. 5. 2013
Dobrý den, jak sama popisujete, díky větším dávkám došlo k výrazné relaxaci svalu a tím pádem nemůžete vůbec pohnout obočím a máte pocit tlaku víček na oči. Bohužel musíte počkat, až Vám postupně začne sval na čele opět pracovat a budete moci pozvolna opět zvedat obočí. Žádný protilék na Dysport bohužel není, zkuste čelo jemně masírovat směrem nahoru. Vydržte, efekt po Dysportu určitě odezní. S přátelským pozdravem, MUDr. Lucie Jurtinová, **********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
rozumím Vašim pocitům, nicméně je pravda, že nyní již lze jen čekat až účinek aplikované látky odezní. To se dá uspíšit, nabízíme bezplatnou konzultaci v naší poraděně, kde bychom Vás prohlédli a nabídli možné řešení. Objednat se můžete na tel.*******.
S přátelským pozdravem MUDr.Vojtíšková
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 1. 5. 2013
Dobry den,je mi lito,ale jestli jste po aplikaci jiz3 tydny, efekt je konecny.....:(budete muset vyckat az latka prestane pusobit .Nic moc delat nemuzete,masirujte celo a pomuze I biostimulacni laser.hodne stesti drvraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2022
Botulotoxin
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2014
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2018
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 10. 2019
Injekční výplně
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Botulotoxin
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 7. 2014
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2020
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi