Modřina po aplikaci botulotoxinu

Modřina po aplikaci botulotoxinu

Jenniss  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 17 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý večer,jsem třetí týden po botulotoxinu v oblasti očí který jsem absolvovala poprvé a udělala se mi pod okem modřina,kterou tam pořád mám, měla jsem botulotoxin na čele a v pořádku....modřinu jsem ledovala, dávám na to Lioton 100000, Heparoid a Wobenzym,jsem z toho hodně nešťastná a mám pocit že se ta modřina nikdy neztratí, protože zbledla tak o polovinu... Poradí mi někdo jestli je to normální, že jí mám už třetí týden?... Děkuji
MUDr. Eva Nývltová  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Svitavy
  • 51 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den,
dal by se možná zkusit biostimulační laser- žluté a červené světlo samozřejmě se zakrytím očí brýlemi, ale mohl by se zredukovat hematom přesahující zakrytou plochu brýlemi. jinak trpělivost a pozor na zanesení zmińovaných gelů do oka !
MUDr Eva Nývltová
C.E.M.-centrum estetické medicíny
Svitavy
  • 17 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den, moc vám děkuji za odpověď, ráda bych na tohle ošetření biostimulačním laserem šla, ale zde kde bydlím nic takové není, vše by to bylo daleko a jak jsem četla je to na více sezení... Myslíte si že má ještě význam to pořád mazat těma mastičkami? Jestli to ještě po třech týdnech pomáhá? Když se na to podívám, tak tam vidím takové červené žilky, je to pořád modřina... Děkuji
  • 17 odpovědí
  • 20 Likes
Zde přikládám čerstvé foto...
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD  |  Premium member  |  Medicina Estetica ed Anti-Aging  |  Praha
  • 46 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den Jennis
Velmi bych doporučil krém založený na léčbě Arnikou a fotodinamiky (bioestimulace). Nacházím se v Altos Klinika a mohu vám poskytnout obě léčby.
Napište mi kdykoli na info@drberts.com
dík
---
Good day Jennis
I would strongly suggest a cream based on Arnika and photodinamic (bioestimulation) treatment. Im located in Altos Klinika and I can provide you with both treatments.
Write me anytime at info@drberts.com
Thanks
  • 17 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den, děkuji za reakci na můj problém, dívala jsem se na webu a zkusím ten krém arnika, v tuhle chvíli by to bylo pro mě daleko do Prahy, protože jsem na neschopence, strašně moc vám děkuji... Jenni
IP Beauty  |  Premium member  |  Kladno
  • 356 odpovědí
  • 138 Likes
dobrý den, modřina se vyvíjí až 6 týdnů. Pokračujte v aplikaci Heparoidu a určitě se modřina vstřebá. Chce to čas. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
  • 17 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý den, strašně moc vám děkuji za vaší pomoc,nikdy bych si nemyslela, že tak malá modřinka se bude tak dlouho vstřebávát, protože je to už čtvrtý týden,když jsem měla velkou modřinu tak do dvou týdnů byla pryč, Ale na téhle je nyní nejvíce vidět takové jakoby žilky, které se strašně pomalu vstřebájí, jsem strašně vděčná za každou radu... Heparoid budu používat dále... Mockrát děkuji

Reakce na Jenniss

IP Beauty  |  Premium member  |  Kladno
  • 356 odpovědí
  • 138 Likes
je to strašně rozmazané, ale zcela jistě to zmizí.

Reakce na IP Beauty

• 17 odpovědí
  • 20 Likes
Moc děkuji, ale lépe to nešlo vyfotit 😊
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4439 odpovědí
  • 1282 Likes
Odpovídám pozdě, tedy soudím, že je už vše v pořádku a modřina se vstřebala. Je to totiž běžné....
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  • 17 odpovědí
  • 20 Likes
Dobrý večer,právě naopak,je to už 5 týdnů a modřinka tam pořád je i když o něco menší,ale je vidět,že pomalu ustupuje,tak doufám že snad tak do 1 týdně už jí tam nebudu mít...mockrát vám děkuji ...Jenni

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí