Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nehybnost jedné strany brady a čelisti po aplikaci botoxu

Evelinn
8. 12. 2022 · Poslední odpověď: 8. 6. 2023

Dobrý den, před 3 týdny jsem podstoupila aplikaci botulotoxinu do obličeje, konkrétně čelo, glabela, brada a syndrom nefertiti. Před týdnem jsem byla na dopichu. Už druhý týden jsem pozorovala zhoršení hybnosti dolní části čelisti a tváře na pravé straně, takže se mi špatně mluví (hlavně při úsměvu), mám problém s artikulací a pociťuji nepříjemné pocity v oblasti čelisti a pravé strany krku (pod čelistí) při pohybu úst, úsměvu apod., druhá strana tváře je v pořádku. Pravá strana spodního rtu je nepohyblivá, takže na té straně nedokážu úplně otevřít pusu a při úsměvu mám "křivou pusu". Můj dotaz zní, zda se to upraví, nebo budu muset počkat, až efekt botoxu odezní? Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 8. 6. 2023
Dobrý den. Účinek botoxu postupně odezní. Buďte trpělivá. S pozdravem, Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
BOMTON CLINIC
Praha . 15. 12. 2022
Dnes
dobrý den, rádi bychom Vám s problémem poradily a proto Vám nabízíme konzultaci v Bomton Clinic, která je zcela zdarma.

Pokud byste měla zájem, ráda Vás objednám na sezení s paní doktorkou, která s Vámi probere vše ohledně Vašeho dotazu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Karolína za Bomton Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, až to odezní.
Efekt botoxu 3-6 měsíců.

s pozdravem
Renata Ondráčková
recepce
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Botulotoxin
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi