Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Frenuloplastika, stav po, předkožka

SpankyCZ
SpankyCZ
30. 11. 2017 · Poslední odpověď: 30. 11. 2017

Zdravím před 2 měsíci jsem zde psal o mé frenuloplastice a následné zužení předkožky kterou jsem mohl dát max. těsně za žalud. Dnes to jsou přesně 2 měsíce od zákroku. Zužení předkožky je nyní mnohem lepší, i když stále to není ono. Přikládám fotky před a po. Kdyby někoho zajímalo jak jsem toho docílil, stačilo při masturbaci využívat celou dráhu, až dolů co to jen jde (bez bolesti ale trošku s tahem) a po pár týdnech se to takto uvolnilo + protahování v teplé vodě. Chci se zeptat jak dál pokračovat, zda mám začít používat i nějaké masti apod. na ochranu při potenciálním natržením předkožky. Stále to není ono a trošku mě tahá i ta část kde byla uzdička, tahá to protože stále při stažení předkožky jde trošku žalud dolů, ale to ani nebyl důvod zákroku, takže to mě netrápí. (byla natržená uzdička) Nakonec taková zpověď. Jelikož jsem nezadaný, stále se bojím prvního sexu po zákroku. Bojím se že mě to při sexu bude bolet (i když při masturbaci nebolí) nebo se něco stane, a bude z toho trapas či podobně. Nedokážu se dokopat u nějaké k něčemu více, když už mám např. šanci mít přítelkyni, vzpomenu si na to, jaký by to bylo kdyby se tam něco pokazilo, a radši to nechám být.. Můžete aspoň od pohledu zhodnotit, zda při tomto stavu (té předkožky) by to při sexu bolelo či ne? Děkuji všem.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 11. 2017
Trochu tomu nerozumím. Jste po frenuloplastice? To ale nemá nic společného s fimózou a následnou obřízkou, kterou nejspíše nemáte.
Určitě bych se nebál prvního styku, vždyť masturbace je vlastně totéž. Hoďte nervíky do klidu a jděte do toho "do slova a do písmene" :-)
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2018
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2012
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2017
Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 3. 2023
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2022
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 8. 2023
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2020
Obřízka
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 11. 2018
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi