Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Natrhávání předkožky po frenuloplastice

SpankyCZ
SpankyCZ
2. 7. 2018 · Poslední odpověď: 4. 7. 2018

Dobrý den, skoro rok jsem po frenuloplastice. Nyní mám 2 měsíce přítelkyni a poprvé jsem s ní měl sex po frenuloplastice. Vše bylo OK. Ale poslední dobou se mi začala natrhávat předkožka v místě zákroku viz. fotky. Natržení jsou celkem velké. Na fotce jdou vidět 2 místa natržení, první se mi udělalo cca týden zpátky, vynechali jsme sex na několik dní, a když už rána byla bez bolesti, zase jsme měli sex který byl OK, ale další sex už zase bolel a natrhlo se mi to na druhé straně. Mažu Bepanthemem a koupu několikrát denně v heřmánku. Chci se zeptat zda se nevyhnu obřízce. Jelikož je to natržené, logicky vznikne jizva a nevím zda pak nebude problém jelikož už tak mám trošku zužený prstenec, ale v sexu mi nebrání. Zda se nevyhnu obřízce rád bych se zeptal jakou metodu by jsem měl zvolit, jelikož zadní strana penisu při erekci je už docela napevno díky zákroku, zatím co přední strana penisu má pod žaludem hodně předkožky jak je vidět na druhé fotce. Zákrok mi dělal urolog, a myslím že celkem dobře. Nevím vůbec kam jít, zda zase k němu či k plastickému chirurgovi, a jakou metodu si vybrat. Protože chápete že jestli mi vezmou stejné množství předkožky ze zadní i přední strany, nebude i asi vypadat moc hezky když v zádu už ji moc nemám. Hodně se bojím že se mi vezme moc předkožky a bude problém při erekci, že tam nebude dostatek kůže. Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 7. 2018
Dobrý den, zkuste vysadit heřmánek - zbytečně kůži vysušuje, pouze promašťujte - Bepanthen je ok nebo Calcium panthotenicum mast. Myslím, že obřízka není nutná.
S pozdravem Dr. Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek
Praha . 3. 7. 2018
V tomto případě nelze jednoznačně odpovědět. Zkušenosti s takovými to zvláštnostmi nejsou veliké. Zkuste být opatrnější a používat lubrikační gel.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Obřízka - udělat ji těsně k žaludu

broucek593496
broucek593496
7. 6. 2018 · Poslední odpověď: 8. 6. 2018

Dobrý den, mám za sebou už dvě obřízky, naposledy před dvěma roky, vše v pořádku, jen mi vadí zbytek vnitřního listu předkožky, ze začátku ta kůže nebyla vidět, ale po čase jizva změkla a z horní strany přebývá asi 0,5 cm a zespod kolem 1 cm. Bylo by možné vyříznout i ten zbytek a kůži přišít přímo na žalud? Ať je jizva skryta pod lemem žaludu. Čeho se obávám při této korekci je cena, aby nebyla jako při obřízce první. Díky.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 8. 6. 2018
Dobry den, abych Vam mohla odpovedet, je treba Vas vysetrit anebo alespon budet fota penisu.zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Co mám s penisem - jsem po obřízce

Frajeris007
8. 9. 2020

Jsem asi 2 roky po operaci penisu a zdá se mi, že mi to ten doktor pokazil. Mám 16 let, pravidelně jsem po dobu asi 5 měsíců po operaci čistil v hypermanganu. Nevím, co mám pak dále s penisem. Myju se skoro každý den, někdy obden. Prosím, poraďte mi. První fotka je penis v klidovém stavu a druhá fotka je s erekci. Díky moc

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 11. 2017
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2012
Obřízka
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2017
Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 3. 2023
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 12. 2022
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 8. 2023
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2016
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2014
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 11. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi