Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Krátká uzdička u penisu

maras57317
20. 10. 2015 · Poslední odpověď: 21. 10. 2015

Dobrý den, Mám stejný problém jako ostatní pisatelé! Při stopoření se mi stahuje žalud směrem dolu a to nemluvě při styku. Je to bolestivé a při dosažení vrholu( výstřiku) se žalud ještě víc stahuje dolů. Je to krátká uzdička . Při nástupu erekce se nemůže žalud pořádně roztáhnout. Mohu se zeptat jak mám postupovat??

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 10. 2015
Zajít na urologii, nebo na plastickou chirurgii. V poslední době se stává velice často, že muži preferují estatická plastickochirurgická pracoviště a radši si výkon zaplatí. Provádíme totiž tzv. Z plastiku aby se uzdička úplně zrušila.
Pokud chcete na plastickou chirurgii pak se určitě obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 21. 10. 2015
Doporučuji odstranění uzdičky Z nebo V-Zplastikou,jedná se o výkon v lokální anestezii.TOC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 20. 10. 2015
Dobrý den,
ve Vašem případě bude zřejmě vhodný výkon, kterému se říká frenulectomie, což je odstranění uzdičky. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Hnisání kolem uzdičky a sloupávání kůže

mirekpredota423967
mirekpredota423967
18. 11. 2016 · Poslední odpověď: 19. 11. 2016

Dobrý den,

mám pocit, že mi hnisá okolí kolem uzdičky, ustoupí to, když to pravidelně alespoň 1-2x denně myji v řepíku?

Také se mi sloupává kůže na žaludu, čím to je a přestane to?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 11. 2016
Hlavně promazávejte nejlépe Betadinovou mastí. Koupele můžete střídat s koupelemi v hodně ředěním hypermanganu ( desinficiens, ale musí to být jen růžová voda, ne tmavé !!). Ale mast je to nejdůležitější.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Úprava cévy na penisu

Michaal
Michaal
24. 11. 2017 · Poslední odpověď: 30. 11. 2017

Dobrý den, chci si nechat upravit cévu na penisu , která vypadá nevzhledně. Je prosím nějaké řešení?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 11. 2017
Takto to nevypadá hezky, ale je to v přetažení. Takovéto žíly jsou na penisu přirozené. Odstranit jí lze, ale udělá se širší jiná a za čas budete na tom podobně.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Korekce, úprava předkožky

petrp931793
5. 11. 2020

Z důvodu glandulární hypospadie mám špatně rostlou předkožku, která je na spodní straně penisu podstatně kratší - ohýbá špičku penisu. Navíc je sbíhající se po bocích k žaludu a ne ke středu k uzdičce. Jestli by bylo možné tento deficit řešit například podélným sešitím či obdobnou úpravou a bylo by možný i posun jejího řasení. Můj dotaz se týká i možnosti nápravy špatného vyústění močové trubice - posunu na špičku žaludu a úpravy zakřivení konce penisu. Vím, že tato problematika spadá více do oboru urologie. Bohužel urologové kromě obřízky žádnou jinou úpravu neprovádí. Proto se obracím se svým dotazem na plastického chirurga znalého i problematiky hypospadie. Děkuji

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2023
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 2. 2017
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2017
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 10. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2018
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2016
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2016
Obřízka
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2018
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 9. 2012
Obřízka
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi